Kamil Jadach

Za wystąpienie w tej koszulce, Kamil Jadach został ukarany żółtą kartką
0

Kamil Jadach bohaterem meczu z Góralem Żywiec

Wczoraj piłkarze GKS Jastrzębie pokonali na wyjazdowym spotkaniu Górala Żywiec 2:1. Bohaterem meczu był Kamil Jadach, który w 85. minucie zdobył zwycięską bramkę.

2013-05-12 00:00 Autor: mw; źródło: gksjastrzebie.com
0

GKS – Góral 3:1! Jastrzębie liderem!

Fenomenalna atmosfera. Sztuczne oświetlenie. 2 tysiące kibiców. Głośny doping. Świetna oprawa. To wszystko na piątym poziomie rozgrywek piłkarskich w Polsce. Gdzie? Oczywiście w Jastrzębiu, gdzie w zaległym spotkaniu czwartoligowych rozgrywek GKS podejmował Górala Żywiec.

2012-11-07 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
0

GKS Jastrzębie: 3:1 w Ornontowicach

Kolejne wyjazdowe zwycięstwo zanotowali piłkarze jastrzębskiego GKS-u. Po bramkach Bartosza Hajczuka, Piotra Pacholskiego i Kamila Jadacha jastrzębianie pokonali 3:1 Gwarka Ornontowice. Wynik mógł być mniej korzystny, ale kilka minut przed końcem rzut karny obronił Grzegorz Drazik.

2012-10-13 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
0

GKS Jastrzębie gromi na Harcerskiej

Kolejne zwycięstwo odnotowali piłkarze GKS-u Jastrzębie, którzy rozgromili na własnym boisku AKS Mikołów aż 6:0. Bramki dla gospodarzy strzelali: po dwie Bartłomiej Setlak i Bartosz Hajczuk oraz Kamil Jadach i Arkadiusz Gajo.

2012-10-06 00:00 Autor: gs
0

GKS Jastrzębie wygrywa w Jasienicy

Piłkarze GKS-u Jastrzębie w 9. kolejce czwartoligowych rozgrywek pokonali na wyjeździe Drzewiarza Jasienica. Bramki dla jastrzębian strzelili Kamil Gorzała i Kamil Jadach.

2012-09-29 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
0

Świetny mecz GKS-u. Rekord na kolanach

Świetne spotkanie rozegrali piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie. Podopieczni Grzegorza Łukasika pokonali na wyjeździe jednego z głównych kandydatów do awansu, Rekord Bielsko-Biała, aż 4:1.

2012-09-16 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
0

W derbach Jastrzębia GKS lepszy od Granicy

120 minut potrzebowali piłkarze GKS-u Jastrzębie, aby pokonać Granicę Ruptawa. W spotkaniu II rundy okręgowego Pucharu Polski Granica przegrała na własnym boisku po dogrywce 1:3.

2012-08-29 00:00 Autor: gs
0

Dobry występ GKS-u Jastrzębie. Kolejny rywal pokonany

Trzecie zwycięstwo z rzędu w czwartoligowych rozgrywkach zanotowali piłkarze GKS-u Jastrzębie. W 4. kolejce rozgrywek podopieczni Grzegorza Łukasika pokonali na własnym boisku GTS Bojszowy 3:1

2012-08-25 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
0

GKS gromi Unię Racibórz. Popis Dudzińskiego

GKS 1962 Jastrzębie w drugiej kolejce II grupy śląskiej IV ligi aż 8:0 rozgromił Unię Rabibórz. Bezapelacyjnym bohaterem spotkania był szesnastoletni Patryk Dudziński, który w drugiej części meczu zaliczył dwa klasyczne hat-tricki z rzędu!

2012-08-15 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
0

GKS Jastrzębie wygrywa z Wisłą Ustronianka

W ostatnim meczu sezonu na własnym boisku GKS 1962 Jastrzębie wygrał z Wisłą Ustronianka 3:2.

2012-06-06 00:00 Autor: gs