Kamil Jadach

0

Pewne zwycięstwo GKS-u na początek rundy wiosennej

Udanie rundę wiosenną czwartoligowych rozgrywek rozpoczął GKS 1962 Jastrzębie. Jastrzębianie pewnie pokonali na wyjeździe MRKS Czechowice-Dziedzice 3:0.

2012-03-24 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
GKS z Pucharem Polski Podokręgu Rybnik
0

Piłkarze GKS-u Jastrzębie nie zawiedli kibiców, którzy w niedzielne południe przybyli na Harcerską. Jastrzębianie pewnie pokonali 4:1 Naprzód Rydułtowy zdobywając Puchar Polski Podokręgu Rybnik.

2012-03-18 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
0

GKS 1962 Jastrzębie: sparingowa porażka z ROW-em Rybnik

W kolejnym sparingowym spotkaniu piłkarze GKS-u Jastrzębie przegrali z drugoligowym ROW-em Rybnik 2:4.

2012-02-12 00:00 Autor: gs
Witold Wawrzyczek nie będdzie już reprezentował barw GKS-u Jastzębie (archwium)
0

Piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie rozpoczęli zgrupowanie

21 zawodników GKS-u 1962 Jastrzębie przebywa w Kamieniu na trwającym od 30 stycznia do 4 lutego zgrupowaniu. Nie ma wśród nich Witolda Wawrzyczka, który zrezygnował z gry w GKS-ie.

2012-02-01 00:00 Autor: gs
Szymon Prostacki był załamany po meczu. To przez jego błąd GKS nie zwyciężył w Wiśle.
0

GKS Jastrzębie remisuje w Wiśle

Fatalny błąd Szymona Prostackiego zdecydował, że GKS nie wywiózł z Wisły trzech punktów. Jastrzębianie w 90. minucie spotkania stracili bramkę po uderzeniu z 60 metrów.

2011-11-06 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
archiwum
0

GKS 1962 Jastrzębie remisuje z AKS-em Mikołów

Słaby pojedynek zaprezentowali piłkarze GKS-u Jastrzębie i AKS-u Mikołów. Gospodarze, mimo kilku świetnych okazji, nie byli w stanie strzelić bramki i spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

2011-10-29 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
archiwum
0

GKS Jastrzębie w finale podokręgowego Pucharu Polski

GKS 1962 Jastrzębie w półfinale podokręgowego Pucharu Polski pokonał na własnym boisku Polonię Marklowice 2:0. O rozstrzygnięciu w tym meczu zdecydować musiała dogrywka, w której bramki na wagę awansu zdobył Kamil Jadach.

2011-09-29 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
archwium
0

GKS 1962 Jastrzębie wygrywa w Marklowicach

Piłkarze GKS-u Jastrzębie odnieśli pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie pokonując Polonię Marklowice 2:1. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 86. minucie Paweł Polak.

2011-09-17 00:00 Autor: Grzegorz Sekita