Kamil Swalski

Kamil Swalski Mistrzem Śląska w przełajach
0

Złoty medal Kamil wywalczył w biegu juniorów młodszych na 3000m. To pierwszy medal Swalskiego w przełajowych mistrzostwach  śląska, które wygrał zdecydowanie pokonując o 3sek drugiego i o 8 sek trzeciego zawodnika.

2018-03-07 12:51 Autor: PS, źródło: klubiegacza-jastrzebie.pl
Kamil Swalski z brązem Mistrzostw Polski
0

Rewelacyjny występ na Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych U18 okraszony brązowym medalem w biegu na 600m zanotował Kamil Swalski osiągając po raz drugi podczas tych Mistrzostw rekord życiowy 1:23.19

2018-02-14 18:36 Autor: PS, źródło: klubiegacza-jastrzebie.pl
VII Młodzieżowa Liga Biegowa dobiegła końca. Sprawdź wyniki
0

13 czerwca biegiem finałowym zakończyły się zmagania VII edycji Grand Prix Młodzieżowej Ligi Biegowej o puchar Dyrektora MOSiR Jastrzębie. Wśród zwycięzców znaleźli się uczniowie jastrzębskich szkół.

2017-07-05 18:54 Autor: df, źródło: MOSiR w Jastrzębiu-Zdroju
Nowe rekordy i kolejne medale zawodników Klubu Biegacza MOSiR Jastrzębie-Zdrój
0

Dwa złote, jeden srebrny i dwa brązowe medale - to ostatni dorobek zawodników Klubu Biegacza. W miniony weekend ścigali się w Mistrzostwach Polski Młodzików, Górników oraz na mityngu lekkoatletycznym.

2016-09-28 16:30 Autor: df, źródło: Klub Biegacza MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Jastrzębianin wygrał eliminacje do Mistrzostw Polski w biegu na 600 m
0

W Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, które zarazem są eliminacjami do Mistrzostw Polski, Kamil Swalski zwyciężył w biegu na 600 metrów. Dobre wyniki osiągnęli także pozostali zawodnicy Klubu Biegacza MOSiR Jastrzębie-Zdrój.

2016-09-16 08:00 Autor: df, źródło: Klub Biegacza MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Kamil Swalski został powołany do Wojewódzkiej Kadry Młodzików
0

Kamil Swalski z Klubu Biegacza MOSiR w Wojewódzkiej Kadrze Młodzików

Kamil Swalski, reprezentant Klubu Biegacza MOSiR Jastrzębie-Zdrój, został powołany na zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej Młodzików.

2016-07-05 09:30 Autor: ps, źródło: Klub Biegacza MOSiR Jastrżębie
0

Urbanek potwierdza talent na Halowych Mistrzostwach Śląska

Sebastian Urbanek pobiegł po srebrny medal na Halowych Mistrzostwach Śląska. Zawody odbyły się w Ośrodku przygotowań Olimpijskich w Spale.

2015-02-01 19:15 Autor: mkor, źródło: KB MOSiR Jastrzębie-Zdrój
0

Obiecujące wyniki najmłodszych biegaczy

W Sosnowcu odbyły się Mistrzostwa Śląska Dzieci z podziałem na dzieci starsze i młodsze. Nie zawiedli zawodnicy Klubu Biegacza. Medale wywalczyli młodzi Łukasz Urbanek i Kamil Swalski.

2014-06-28 09:25 Autor: mkor, źródło: mat. pras.