Klub Biegacza

Zawodnicy jastrzębskiego Klubu Biegacza z sukcesami wystartowali w Otwartych Mistrzostwach Krakowa oraz Indywidualnych Mistrzostwach Śląska
0

Udane występy zawodników Klubu Biegacza MOSiR Jastrzębie

W ostatnim czasie reprezentanci Klubu Biegacza MOSiR Jastrzębie-Zdrój wzięli udział w dwóch imprezach - Otwartych Mistrzostwach Krakowa oraz Indywidualnych Mistrzostwach Śląska. Z zawodów przywieźli wiele medali.

2016-06-11 09:30 Autor: ps, źródło: mat. pras. / Klub Biegacza Jastrzębie-Zdrój
Joanna Paraluk oraz Sebastian Urbanek odnotowali bardzo dobre występy na Halowych Mistrzostwach Polski w Spale
0

Dobry występ jastrzębskiego Klubu Biegacza na Halowych Mistrzostwach Polski

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Spale można uznać za udane dla juniorów Klubu Biegacza MOSiR Jastrzębie-Zdrój, którzy na pierwszej ważnej imprezie w roku ustanowili nowe rekordy życiowe.

2016-02-19 10:30 Autor: ps, źródło: Klub Biegacza MOSiR Jastrzębie
Sebastian Urbanek i Joanna Paraluk odnotowali bardzo dobre starty podczas zawodów halowych w Ostrawie
0

Świetne wyniki zawodników jastrzębskiego Klubu Biegacza na zawodach w Ostrawie

Na zawodach halowych w Ostrawie wystąpili zawodnicy Klubu Biegacza MOSiR Jastrzębie-Zdrój. Odnotowali tam bardzo dobre rezultaty, wśród których przełamana została bariera 50 sekund w biegu na 400 m oraz pobity został rekord klubu sprzed 19 lat.

2016-02-09 16:20 Autor: ps, źródło: Klub Biegacza MOSiR
0

Klub Biegacza MOSiR Jastrzębie zwycięża w Świętochłowicach

Reprezentacja Klubu Biegacza MOSiR Jastrzębie zwyciężyła w klasyfikacji drużynowej podczas XX Ogólnopolskich biegów uliczno-przełajowych zaliczanych do 44. masowych biegów przełajowych o Paterę Dziennika Zachodniego i Śląskiego TKKF. Miejsce na podium zajęły Maja Żmuda oraz Dagmara Dziuk.

2015-04-15 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.