Klub Biegacza

Ruszył nabór do sekcji lekkoatletycznej dla dzieci
0

Klub Biegacza MOSiR Jastrzębie ogłasza nabór do 3 grup treningowych. Dzieci mogą dołączyć do: Athletics Kids rocznik 2010 i młodsi, Athletics Kids rocznik 2006-2009, Grupa młodzik - junior rocznik 2005-2000. Szczegóły poniżej.

2019-05-16 10:22 Autor: ap
Rewelacyjne występy biegaczy z Jastrzębia
0

Złoto w biegu na 600 metrów wywalczył Piotr Wala a rzutem na taśmę brązowy medal na tym samym dystansie zdobyła Roksana Pastuszak.

2018-03-14 17:26 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Złota sztafeta, rekordowa końcówka sezonu Klubu Biegacza
0

Sztafeta męska Klubu Biegacza w składzie Andrzej Włoch, Dawid Krakowski, Swaski Kamil oraz Łukasz Urbanek  wywalczyła złoty medal Mistrzostw Śląska w Sztafecie Olimpijskiej.

2017-10-03 14:09 Autor: PS, źródło: klubiegacza-jastrzebie.pl
Zawodnicy Jastrzębskiego Klubu Biegacza z kolejnymi sukcesami na swoim koncie
0

Miniony okres był bardzo owocny dla zawodników Jastrzębskiego Klubu Biegacza. W MP Seniorów w Półmaratonie Andrzej Włoch był dziesiąty a Dagmara Dziuk jedenasta. Kolejne sukcesy w postaci czterech rekordów życiowych przyniósł mityng: Witaj Szkoło w Sosnowcu.

2017-09-11 10:28 Autor: PS, źródło: klubiegacza-jastrzebie.pl
Sukcesy jastrzębskich biegaczy
0

W trzech startach na otwarcie sezonu lekkoatletycznego w Chorzowie, Bielsku-Białej i Sosnowcu zawodnicy Klubu Biegacza MOSiR Jastrzębie wywalczyli piętnaście wyników w pierwszych trójkach, ustanowili osiem rekordów klubu i dołożyli to tego jeszcze osiem rekordów życiowych.

2017-05-13 22:12 Autor: gs, źródło: Klub Biegacza MOSiR Jastrzębie
Sprawdź swoją kondycję i weź udział w Teście Coopera
0

Dobra wiadomość dla tych, którzy chcieliby profesjonalnie sprawdzić swoją kondycję fizyczną. 28 października na Stadionie Miejskim odbędzie się IX Jastrzębski Test Coopera. Zapisy już trwają a liczba miejsc jest ograniczona.

2016-10-18 18:30 Autor: df, źródło: MOSiR
Kamil Swalski został powołany do Wojewódzkiej Kadry Młodzików
0

Kamil Swalski z Klubu Biegacza MOSiR w Wojewódzkiej Kadrze Młodzików

Kamil Swalski, reprezentant Klubu Biegacza MOSiR Jastrzębie-Zdrój, został powołany na zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej Młodzików.

2016-07-05 09:30 Autor: ps, źródło: Klub Biegacza MOSiR Jastrżębie
Rafał Zieliński zdobył w biegu krostoszowickim 1. miejsce w kat. M30 i 4. pozycję w kat. OPEN
0

Świetne występy i rekordy życiowe zawodników jastrzębskiego Klubu Biegacza MOSiR

Zawodnicy Klubu Biegacza MOSiR Jastrzębie-Zdrój wzięli przed wakacjami udział w krakowskim mitingu oraz biegu z okazji Dni Gminy Godów.

2016-07-03 11:00 Autor: ps, źródło: Klub Biegacza MOSiR Jastrżębie
Łukasz Urbanek był czwarty podczas Międzynarodowym Beskidianathletic 2016
0

Zawodnik jastrzębskiego Klubu Biegacza czwarty w międzynarodowym mityngu

Na XV Międzynarodowym Beskidianathletic tuż za podium uplasował się Łukasz Urbanek, który w biegu na 600 m chłopców starszych wywalczył czwartą lokatę uzyskując rekord życiowy 1:40.43.

2016-06-26 10:00 Autor: ps, źródło: KB MOSiR Jastrzębie
Roksana Pastuszak, zawodniczka Klubu Biegacza MOSiR Jastrzębie, wywalczyła złoto Mistrzostw Śląska Dzieci
0

Ogrom czerwcowych sukcesów Klubu Biegacza MOSiR Jastrzębie

Zawodnicy Klubu Biegacza MOSiR Jastrzębie-Zdrój w ubiegłym tygodniu odnieśli wiele sukcesów. Pojawiły się rekordy i medale.

2016-06-18 10:10 Autor: ps, źródło: Klub Biegacza MOSiR Jastrżębie