Klub Biegacza MOSiR Jastrzębie-Zdrój

Łukasz Tyniec, Andrzej Włoch oraz Roman Rajwa odnotowali dobre starty w Warszawie, Katowicach i Rybniku
0

Dobre występy zawodników Klubu Biegacza MOSiR Jastrzębie-Zdrój

Trzech biegaczy jastrzębskiego klubu MOSiR osiągnęło bardzo dobre rezultaty w zeszłotygodniowych startach biegowych.

2016-04-10 10:45 Autor: ps, źródło: Klub Biegacza Jastrzębie-Zdrój
Sebastian Urbanek i Joanna Paraluk odnotowali bardzo dobre starty podczas zawodów halowych w Ostrawie
0

Świetne wyniki zawodników jastrzębskiego Klubu Biegacza na zawodach w Ostrawie

Na zawodach halowych w Ostrawie wystąpili zawodnicy Klubu Biegacza MOSiR Jastrzębie-Zdrój. Odnotowali tam bardzo dobre rezultaty, wśród których przełamana została bariera 50 sekund w biegu na 400 m oraz pobity został rekord klubu sprzed 19 lat.

2016-02-09 16:20 Autor: ps, źródło: Klub Biegacza MOSiR
VII Jastrzębski Test Coopera już 9 października na Stadionie Miejskim
0

Trwają zapisy na VII Jatrzębski Test Coopera

To już siódma edycja popularnego testu do oceny swojej kondycji fizycznej. Wystarczy wykonać 12-minutowy bieg, podczas którego należy pokonać jak największą odległość.

2015-10-03 22:35 Autor: ps, źródło: MOSiR Jastrzębie-Zdrój
0

Urbanek potwierdza talent na Halowych Mistrzostwach Śląska

Sebastian Urbanek pobiegł po srebrny medal na Halowych Mistrzostwach Śląska. Zawody odbyły się w Ośrodku przygotowań Olimpijskich w Spale.

2015-02-01 19:15 Autor: mkor, źródło: KB MOSiR Jastrzębie-Zdrój
0

Urbanek pobił dwa rekordy w jednym biegu

To był pierwszy bieg w tym sezonie halowym Sebastiana Urbanka. Zawodnik KB MOSiR Jastrzębie-Zdrój podczas halowego mityngu halowego w Brzeszczach pobił rekord życiowy i rekord klubu w biegu na 60m.

2015-01-23 17:22 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Oliwia Dziki bije rekord sprzed 17 lat!

Świetny występ zanotowała Oliwia Dziki podczas ostatnich zawodów halowych, które odbyły się w Brzeszczach. Zawodniczka KB MOSiR Jastrzębie uzyskała na 60m czas 8,43s i pobiła tym samy poprzedni rekord klubu, należący do Izabeli Finke.

2014-02-13 12:05 Autor: mkor, źródło: KB Jastrzębie
Fotofinisz Urbanka w biegu finałowym
0

Urbanek bije kolejny rekord

Miał rację trener Jakub Staśkiewicz kiedy mówił, że niedawny występ Sebastiana Ułamka zwiastuje dobre perspektywy. Sprinter z Jastrzębia dał temu dowód i podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Spale dwukrotnie pobił życiowy rekord.

2014-01-28 08:00 Autor: mkor,źródło: KB MOSiR
0

Sebastian Urbanek w kadrze

Reprezentant Klubu Biegacza MOSIR Jastrzębie, Sebastian Urbanek został powołany do Kadry Narodowej B Juniorów na rok 2013.

2013-04-10 00:00 Autor: pww
0

Sukcesy jastrzębskich biegaczy

Teodor Sikora zdobył tytuł Mistrza Polski podczas Halowych Mistrzostw Polski Weteranów w biegu na 3000 m. Natomiast Damian Zawierucha wygrał w Szczyrku RMD Winter Run 2013 zdobywając szczyt Klimczoka.

2013-03-06 00:00 Autor: pww
0

Sprawdź się w II Jastrzębskim Teście Coopera

W piątek 26 października na Stadionie Miejskim każdy mieszkaniec naszego miasta będzie miał okazje sprawdzić swoją kondycję w Jastrzębskim Teście Coopera.

2012-10-18 00:00 Autor: gs, źródło: MOSiR Jastrzębie