Lekkoatletyka

Rekordowy początek halowego sezonu jastrzębskich biegaczy
0

Lekkoatleci z Jastrzębia-Zdroju rozpoczęli sezon halowy. Już na pierwszych zawodach pobili kilka rekordów.

2017-01-12 23:58 Autor: df, źródło: Klub Biegacza MOSiR Jastrzębie-Zdrój
0

Rozpoczęły się wakacje. Co przygotował dla mieszkańców jastrzębski MOSiR?

Dziś rozpoczęły się wakacje. Zbliżające się dwa miesiące to nie tylko bierne leniuchowanie, ale i doskonały czas do wzmożonej aktywności sportowo-rekreacyjnej i ruchowej. Naprzeciw mieszkańcom wychodzi jastrzębski MOSiR.

2016-07-01 11:35 Autor: ps, źródło: MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Łukasz Urbanek był czwarty podczas Międzynarodowym Beskidianathletic 2016
0

Zawodnik jastrzębskiego Klubu Biegacza czwarty w międzynarodowym mityngu

Na XV Międzynarodowym Beskidianathletic tuż za podium uplasował się Łukasz Urbanek, który w biegu na 600 m chłopców starszych wywalczył czwartą lokatę uzyskując rekord życiowy 1:40.43.

2016-06-26 10:00 Autor: ps, źródło: KB MOSiR Jastrzębie
Sebastian Urbanek i Joanna Paraluk odnotowali bardzo dobre starty podczas zawodów halowych w Ostrawie
0

Świetne wyniki zawodników jastrzębskiego Klubu Biegacza na zawodach w Ostrawie

Na zawodach halowych w Ostrawie wystąpili zawodnicy Klubu Biegacza MOSiR Jastrzębie-Zdrój. Odnotowali tam bardzo dobre rezultaty, wśród których przełamana została bariera 50 sekund w biegu na 400 m oraz pobity został rekord klubu sprzed 19 lat.

2016-02-09 16:20 Autor: ps, źródło: Klub Biegacza MOSiR
1

Profesjonalny trener za darmo uczy biegać

Grzegorz Pustułka – trener lekkoatletyki, nauczyciel WF-u w Zespole Szkół nr 12 w Jastrzębiu-Zdroju wspólnie z firmą Koloryzacje.com zachęca mieszkańców naszego miasta do większej aktywności fizycznej. Kilka razy w miesiącu spotyka się z amatorami i profesjonalistami, by wspólnie pobiegać.

2014-05-19 11:00 Autor: Patrycja Wróblewska-Wojda
0

Wkrótce rozpoczną się zajęcia lekkoatletyczne dla dzieci

„Szybciej, wyżej, dalej” – pod takim hasłem prowadzone będą zajęcia lekkoatletyczne na stadionie miejskim przy ul. Harcerskiej.

2013-07-10 00:00 Autor: pww
0

Sebastian Urbanek brązowym medalistą Mistrzostw Śląska

Brązowy medal Mistrzostw Śląska w kategorii Junior Młodszy wywalczył Sebastian Urbanek w biegu na 60m.

2013-01-25 00:00 Autor: mw
Maratończyk dostanie państwowe odznaczenie
0

Damian Zawierucha, lekkoatleta i maratończyk z Jastrzębia-Zdroju zostanie odznaczony za swoje zasługi dla sportu.

2013-01-17 00:00 Autor: pww
0

Pobiegli 10 km ulicami Jastrzębia

Dominika Napieraj z czasem 36,29 i Radosław Kleczek z czasem 31,39 to zwycięzcy Międzynarodowego Biegu Ulicznego na 10 km – Jastrzębska Dziesiątka. Bieg odbył się wczoraj, na Alei Piłsudskiego i Jana Pawła II.

2012-09-24 00:00 Autor: pww; źródło: UM w Jastrzębiu-Zdroju