Leszek Laszkiewicz

Trzy punkty dla JKH w meczu z Janowem
0

W spotkaniu 33. kolejki Polskiej Hokej Ligi podopieczni Roberta Kalabera pokonali na własnym lodowisku Anteo Naprzód Janów 4:2.

2018-01-21 20:31 Autor: PS, źródło: jkh.pl
Grad trafień i porażka w ostatniej minucie JKH-Unia Oświęcim
0

Konfrontacja JKH z Unią Oświęcim przyniosła kolejną dawkę emocji. Hokeiści obu zespołów zafundowali kibicom wspaniałe widowisko, niestety JKH musiało dzisiaj przełknąć gorycz porażki. Jastrzębianie szanse na punkty stracili w ostatnich minutach spotkania.

2018-01-09 19:34 Autor: PS
JKH zgarnia kolejne punkty - setka Laszkiewicza
0

Wygraną 3:2 zakończyło się niedzielne spotkanie JKH GKS Jastrzębie z GKS-em Tychy. W drugiej tercji spotkania 100 trafienie w barwach JKH zaliczył Leszek Laszkiewicz.

2018-01-07 19:59 Autor: PS
Ligowy dreszczowiec z udziałem JKH
0

Regulaminowy czas nie pozwolił wyłonić zwycięzcy pojedynku rozgrywanego pomiędzy Comarch Cracovią a JKH GKS Jastrzębie. Dopiero seria rzutów karnych przechyliła szalę zwycięstwa na stronę JKH.

2018-01-04 20:04 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Ten wyczyn Leszka Laszkiewicza przejdzie do historii polskiego hokeja
0

Wychowanek JKH GKS Jastrzębie jako pierwszy zawodnik hokejowej ekstraligi przekroczył magiczną barierę tysiąca punktów!

2017-02-16 16:30 Autor: df, źródło: Hokej.net
Wygrana z Toruniem zapewnia szóstkę!
0

Nesta Mires Toruń musiała uznać wyższość jastrzębian podczas spotkania rozrywanego na Śląsku. Wynik 5:1 dla gospodarzy rozstrzygnął kwestię czy JKH GKS zagra w silniejszej grupie Polskiej Hokej Ligi.

2016-11-25 22:09 Autor:
Dwa zwycięstwa hokeistów JKH. Silniejsza grupa na wyciągnięcie ręki
0

W ostatnich dwóch spotkaniach jastrzębscy hokeiści odnieśli dwa ważne zwycięstwa. W piątek pokonali Polonię Bytom, a w niedzielę Orlika Opole.

2016-11-21 20:31 Autor:
Porażka w Oświęcimiu. Unia lepsza o 2 bramki
0

Porażką dla jastrzębian zakończyło się spotkanie wyjazdowe w Oświęcimiu. TH Unia wygrała z JKH GKS 4:2

2016-11-14 19:42 Autor:
Nominowani w kategorii Sport
0

Człowiek Roku 2015: nominowani w kategorii Sport

Już niewiele czasu zostało do zakończenia internetowego głosowania w konkursie Człowiek Roku tuJastrzębie.pl 2015. W tym roku po raz pierwszy to Kapituła Konkursu wybiera Człowieka Roku w kategorii Biznes, Kultura oraz Sport. Natomiast czytelnicy przyznają Nagrodę Internautów.

2016-01-20 00:00 Autor: pww
0

Człowiek Roku 2015: nominowani wybrani, internauci rozpoczynają głosowanie!

Kapituła Konkursu Człowiek Roku tuJastrzębie.pl wybrała 15 nominowanych do tytułu Człowieka Roku w kategoriach Biznes, Kultura i Sport. Natomiast swoje głosowanie rozpoczynają dziś internauci.

2016-01-11 12:00 Autor: pww