Leszek Laszkiewicz

Po zaciętym pojedynku JKH GKS Jastrzębie przegrał na Jastorze z Comarchem Cracovia 4:6
0

Waleczni hokeiści JKH przegrywają na Jastorze z liderem Polskiej Hokej ligi

Niezwykły mecz walki obejrzeli w niedzielny wieczór kibice w Jastrzębiu. Wicemistrz Polski praktycznie całe spotkanie musiał gonić wynik i gdy udało się zbliżyć do Cracovii na jedną bramkę, kropkę nad i postawił Grzegorz Pasiut, który w 60. minucie ustalił wynik meczu na 6:4.

2015-12-14 10:20 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Po zaciętym pojedynku JKH GKS Jastrzębie przegrał w Krakowie z Comarchem Cracovia 2:3
0

JKH: minimalna porażka po zaciętym pojedynku. Dziś mecz z Nowym Targiem

Bez punktów, ale z podniesioną głową opuszczają Kraków hokeiści JKH GKS Jastrzębie, którzy po niezwykle zaciętym i pełnym zwrotów akcji pojedynku ulegli Pasom 2:3. Teraz jastrzębian czeka seria trzech meczów przed własną publicznością, którą rozpocznie wtorkowy mecz z Podhalem.

2015-12-01 11:15 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
GKS Tychy 4:2 JKH GKS Jastrzębie. 27 listopada mecz z Unią Oświęcim
0

JKH przegrywa z Mistrzem Polski. Już dziś mecz na Jastorze

W zaległym meczu 23. kolejki hokeiści JKH GKS Jastrzębie przegrali ze świeżo upieczonym finalistą Pucharu Kontynentalnego i Mistrzem Polski 2:4. Gole dla JKH zdobyli Richard Bordowski oraz Leszek Laszkiewicz. Już dziś jastrzębianie wrócą na własne lodowisko, gdzie podejmą Unię Oświęcim.

2015-11-27 11:45 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS Jastrzębie zwyciężył w Sanoku po rzutach karnych i dramatycznym pościgu za rywalem
0

Udany pościg jastrzębskich hokeistów. Zadecydowały karne

Z dalekiej podróży wrócili w niedzielny wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Po dwóch tercjach wicemistrz przegrywał już 1:5, ale podopieczni Roberta Kalábera walczyli dzielnie do ostatniej minuty.

2015-11-23 17:30 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
JKH wygrał na Jastorze 5:2 z Zagłębiem Sosnowiec. Ostatecznie jastrzębianie zajęli 4. miejsce w sezonie 2015/2016
0

Zwycięstwo JKH na Jastorze. Już jutro jastrzębianie zagrają w katowickim spodku

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie zwyciężyli na własnym lodowisku z HK Zagłębie Sosnowiec. Jastrzębianie jutro rozegrają powtórzony mecz z Polonią Bytom...w katowickim spodku!

2015-11-16 10:00 Autor: ps, źródło: JKH, mat. pras.
Młodzież z SMS Sosnowiec uległa gospodarzom z Jastrzębia-Zdroju 7:0
0

Hokeiści z Sosnowca polegli na Jastorze

We wtorek na jastrzębskim Jastorze hokeiści JKH GKS Jastrzębie podejmowali młodzież z SMS U20 Sosnowiec. Blisko pół godziny przyjezdni bronili dostępu do własnej bramki, ale gdy sprawy w swoje ręce wziął najbardziej doświadczony zawodnik na tafli, Leszek Laszkiewicz, nastąpiło przełamanie. Ostatecznie jastrzębianie wygrali 7:0, a wynik ustalił wracający po kontuzji barku, Richard Bordowski.

2015-10-14 12:00 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS Jastrzębie przegrał na Jastorze 3:6 z liderem, GKS-em Tychy.
0

JKH GKS Jastrzębie zatrzymany przez lidera - zobacz tabelę Polskiej Hokej Ligi

Po dość długiej serii zwycięstw z rzędu hokeiści JKH GKS Jastrzębie ulegli na własnej tafli liderowi tabeli. Wszystkie punkty pojechały do Tychów. Mistrzowie Polski odnieśli pewne zwycięstwo pokonując jastrzębian 6:3.

2015-10-12 12:00 Autor: ps, źródło: JKH / mat. pras.
JKH GKS Jastrzebię odniósł szóste zwycięstwo z rzędu w Polskiej Hokej Lidze
0

Szóste z rzędu zwycięstwo JKH GKS Jastrzębie. W niedzielę mecz z liderem

W piątek 9 października szóste zwycięstwo z rzędu odniosła hokejowa drużyna JKH GKS Jastrzębie. Tym razem jastrzębianie pewnie pokonali na wyjeździe drużynę Nesty Toruń.

2015-10-10 08:00 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
0

JKH: na inaugurację z KS Nesta Toruń

JKH GKS Jastrzębie już dzisiaj rozpocznie sezon 2015/2016 Polskiej Hokej Ligi. Przeciwnikiem wicemistrzów Polski w pierwszej kolejce będzie KS Nesta Toruń.

2015-09-06 12:50 Autor: mkor, źródło: JKH