Lorenzo Bernardi

Fani Jastrzębskiego Węgla mają prawo czuć się rozczarowani postawą drużyny
0

Michał Łasko: przepraszam kibiców

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla zlekceważyli beniaminka Plus Ligi i przegrali z Cerradem Czarnymi Radom 0:3. W Jastrzębiu sypią głowę popiołem po tej porażce.

2013-11-27 00:00 Autor: mkor, źródło: JKH
0

Jastrzębski prowadził, ale przegrał w Bełchatowie

Jastrzębski Węgiel przegrał prestiżowe starcie w Bełchatowie ze Skrą 1:3. - Popełnialiśmy zbyt dużo błędów w ważnych fragmentach spotkania - powiedział po meczu Lorenzo Bernardi.

2013-11-25 00:00 Autor: mkor, źródło: JKH
Michał Kubiak - najlepszy zawodnik meczu
0

Wściekły Woicki, znakomity Kubiak. Jastrzębski liderem!

Jastrzębski Węgiel pewnie wygrał u siebie z Transferem Bydgoszcz 3:0 i objął fotel lidera Plus Ligi. - Teraz będzie trudno się na nim utrzymać - powiedział po meczu Michał Łasko.

2013-11-17 00:00 Autor: Mateusz Kornas
0

Jastrzębski Węgiel wygrywa, ale znowu ma problem z grą po przerwie

Jastrzębski Węgiel bez większego problemu ograł u siebie beniaminka Plus Ligi - BBTS Bielsko-Biała 3:1. Seta stracił po 10-minutowej przerwie. - Za każdym razem oznacza ona dla nas kłopoty - powiedział po meczu Lorenzo Bernardi.

2013-11-11 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Jastrzębski Węgiel lepszy od wicemistrzów Polski!

W 4. kolejce siatkarskiej Plus Ligi wicemistrz Polski - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle gościła u siebie siatkarzy Jastrzębskiego Węgla. Nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania i po emocjonującym meczu wygrali 3:2.

2013-11-03 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Mistrz Polski na kolanach! Przeżyj to jeszcze raz

To miało być elektryzujące starcie - brązowy medalista ubiegłego sezonu, kontra mistrz Polski. I faktycznie emocji nie zabrakło. Jastrzębski Węgiel po świetnym meczu ograł Asseco Resovię Rzeszów 3:1 (30:28, 25:19, 23:25, 25:22).

2013-10-27 00:00 Autor: Mateusz Kornas
0

Jastrzębski Węgiel wygrywa w Częstochowie

Pewne zwycięstwo 3:0 (25:20, 25:20, 25:20) odnieśli siatkarze Jastrzębskiego Węgla w meczu z AZS-em Częstochowa. Znacznie lepiej niż inagurację zagrał Krzysztof Gierczyński.

2013-10-20 00:00 Autor: mkor, źródło: Jastrzębski Węgiel, Plus Liga
W mionym sezonie w rundzie zasadniczej JW ograł u siebie Resovię 3:0
0

Dwa mecze Jastrzebskiego Węgla przeciwko mistrzowi Polski

To był pracowity weekend siaktarzy Jastrzębskiego Węgla. Nasi zawodnicy rozegrali w tym czasie dwa mecze z mistrzem Asseco Resovią Rzeszów.

2013-10-07 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
2

MasterChef w hali. Siatkarze rywalizowali w kulinarnej bitwie

Takiej prezentacji Jastrzębskiego Węgla chyba nikt się nie spodziewał. Wczoraj parkiet hali widowiskowo-sportowej zamienił się w arenę zmagań, ale kulinarnych. Naprzeciw siebie stanęli trenerzy i siatkarze pomarańczowej drużyny. Kucharze musieli przygotować trzy dania: przystawkę z kuchni śródziemnomorskiej, danie główne z kuchni japońskiej oraz deser z kaszy jaglanej.

2013-10-03 09:00 Autor: pww
Prezentacja drużyny przed sezonem 2012/2013
0

Dzisiaj prezentacja i mecz siatkarzy!

Już dzisiaj siatkarze Jastrzębskiego Węgla zaprezentują się kibicom przed nowym sezonem. W planach jest także mecz towarzyski z tajemniczym, klasowym przeciwnikiem.

2013-10-01 00:00 Autor: mkor, źródło: Jastrzębski Węgiel