Lorenzo Bernardi

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla sprawili swoim kibicom przedświąteczny prezent
0

Jastrzębski Węgiel wygrywa z Resovią

Dwa łatwo wygrane sety, wyraźna porażka w trzecim i emocjonująca końcówka. Taki przebieg miało spotkanie Jastrzębskiego Węgla z Asseco Resovią Rzeszów. Ostatecznie jastrzębianie zwyciężyli 3:1 i zagwarantowali sobie czwarte miejsce na półmetku rundy zasadniczej.

2011-12-17 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
Kibice Jastrzębskiego Węgla mają nadzieję, że ich zespół sprawi im w sobotę przedświąteczny prezent
0

Jastrzębski Węgiel podejmuje Asseco Resovię

Po zwycięstwie nad liderem z Kędzierzyna przed siatkarzami Jastrzębskiego Węgla kolejny trudny sprawdzian. W najbliższą sobotę podopieczni Lorenzo Bernardiego podejmą na własnym parkiecie sąsiada z ligowej tabeli - drużynę Asseco Resovii Rzeszów. Początek spotkania w sobotę o godzinie 14:30.

2011-12-15 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
Michał Kubiak nie miał wielu okazji do gry w Japonii. Z pewnością będzie chciał pokazać na co go stać w meczu z Kędzierzynem.
0

Jastrzębski jedzie odebrać punkty liderowi (zapowiedź)

Po ponad miesięcznej przerwie na Puchar Świata siatkarze wracają na ligowe parkiety. Przed zawodnikami Jastrzębskiego Węgla nie lada wyzwanie. W Kędzierzynie zagrają z niepokonaną ZAKSĄ.

2011-12-09 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów (zapowiedź)

Już w najbliższą sobotę siatkarze Jastrzębskiego Węgla będą podejmować we własnej hali Mistrza Polski, drużynę Skry Bełchatów. Czy podopiecznym Lorenzo Bernardiego uda się pokonać naszpikowaną gwiazdami ekipę Skry?

2011-11-03 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
0

Kolejne trzy punkty Jastrzębskiego Węgla

Trzecie z rzędu zwycięstwo w PlusLidze odnieśli siatkarze Jastrzębskiego Węgla. Po cztero-setowym pojedynku pokonali AZS Olsztyn 3:1. MVP spotkania został kapitan Jastrzębia, Zbigniew Bartman.

2011-10-22 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

KMŚ: Komplet zwycięstw Jastrzębia

Z kompletem zwycięstw zakończyli swoje zmagania w fazie grupowej Klubowych Mistrzostw Świata siatkarze Jastrzębskiego Węgla. W ostatnim meczu pokonali Vancouver Spartans 3:0.

2011-10-12 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

Jastrzębski Węgiel: Paykan na kolanach

Od łatwego zwycięstwa siatkarze Jastrzębskiego Węgla rozpoczęli swoje zmagania w Klubowych Mistrzostwach Świata pokonując Paykan Teheran 3:0. Irański zespól nie pokazał najlepszej siatkówki co z premedytacją wykorzystali jastrzębianie. To duży krok do awansu do półfinału tych rozgrywek. W pierwszym spotkaniu naszej grupy Zenit Kazań także rozgromił Kanadyjczyków 3:0. Oba spotkania pokazały rozkład sił w grupie i kwestia pierwszego miejsca rozstrzygnie się raczej pomiędzy Polakami a Rosjanami.

2011-10-09 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
0

Jastrzębski Węgiel wygrywa z Politechniką

Po zaciętym spotkaniu siatkarze Jastrzębskiego Węgla wygrali swój pierwszy mecz w nowym sezonie. AZS Politechnika Warszawska okazała się godnym rywalem jastrzębian i to właśnie goście lepiej zaczęli spotkanie wygrywając pierwszego seta. - Jesteśmy nowym zespołem i musimy nauczyć się grać spokojnie - komentował po meczu trener Lorenzo Bernardi. Ta spokojna gra przyniosła efekt w postaci zwycięstwa 3:1, a głównymi bohaterem spotkania został były gracz Politechniki, Michał Kubiak.

2011-10-06 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archwium
0

Falstart Jastrzębskiego Węgla

Nie takiego początku sezonu spodziewali się zawodnicy jak i kibice Jastrzębskiego Węgla. W hali Polonia lepsi okazali się gospodarze wygrywając 3:1. Porażka z Częstochową to niewątpliwie największa niespodzianka pierwszej kolejki spotkań Plus Ligi.

2011-10-02 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
KS Jastrzębski Węgiel: łatwe zwycięstwo w pierwszym sparingu
0

Drużyna Jastrzębskiego Węgla w swoim pierwszym meczu sparingowym przed nowym sezonem bez problemów pokonała BBTS Bielsko - Biała.

2011-09-05 00:00 Autor: Redakcja, źródło: ksjastrzebskiwegiel.pl