LOTOS Trefl Gdańsk

Jastrzębski Węgiel zwyciężył w rozgrywkach Młodej Ligi pokonując w niezwykle emocjonjącym finale zespół z Radomia
0

Młoda Liga zakończona zwycięstwem Jastrzębskiego Węgla

W minioną niedzielę w Krapkowicach zakończył się turniej finałowy o mistrzostwo Młodej Ligi. W dramatycznym finale Jastrzębski Węgiel pokonał drużynę RCS Cerradu Czarni Radom 3:2, mimo że radomianie prowadzili już 2:0 w setach, a w tie-breaku mieli dwa meczbole.

2016-03-08 11:00 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel zwyciężył w meczu wyjazdowym z LOTOS-em Trefl Gdańsk 3:1
0

Jastrzębski Węgiel zdobył komplet punktów w starciu z Wicemistrzem Polski

W sobotę 20 lutego siatkarzy Jastrzębskiego Węgla czekał daleki wyjazd na mecz z Wicemistrzem Polski, LOTOS-em Trefl Gdańsk. Pomarańczowi znad Bałtyku przywieźli komplet punktów, a graczem meczu został Aleksander Szafranowicz.

2016-02-22 11:30 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel w szóstym z rzędu ligowym tie-breaku przegrał z LOTOS-em Trefl Gdańsk
0

Tie-breakowa seria w toku. Jastrzębski Węgiel urwał punkty wicemistrzom Polski

Sześć meczów w Plus Lidze zagrali dotychczas siatkarze Jastrzębskiego Węgla i sześciokrotnie konieczny do rozstrzygnięcia był tie-break. Tym razem zakończył się porażką jastrzębskich siatkarzy z ekipą wicemistrzów Polski - LOTOS-em Trefl Gdańsk.

2015-11-24 09:00 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
0

Juniorzy Jastrzębskiego Węgla mistrzami Polski!

W rozegranym w Częstochowie finale Mistrzostw Polski juniorów Jastrzębski Węgiel pokonał LOTOS Trefl Gdańsk 3:0 i został mistrzem kraju w swojej kategorii wiekowej.

2015-04-25 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Dużo pracy, mało czasu. Jastrzębski przegrywa drugi raz z rzędu.

- Musimy nauczyć się grać w trudnych momentach - mówił na pomeczowej konferencji trener Jastrzębskiego Węgla - Robert Piazza. Tym razem jego podopieczni przegrali we własnej hali z LOTOSEM Trefl Gdańsk 2:3.

2014-11-27 17:51 Autor: mkor, źródło: JW
0

Zacięty mecz w Warszawie. Jastrzębski górą

Jastrzębski Węgiel pokonał na wyjeździe 3:2 drużynę AZS-u Politechniki Warszawskiej. Mecz był wyrównany, losy zwycięstwa do końca się ważyły, a obie ekipy spędziły na parkiecie blisko trzy godziny.

2014-11-10 08:50 Autor: mkor, źródło: JW
0

Siatkarze potwierdzają wysoką formę

W 21. kolejce Plus Ligi Jastrzębski Węgiel pewnie pokonał na wyjeździe LOTOS Trefl Gdańsk 3:0. Zacięty był tylko pierwszy set, w którym nasz zespół wygrał do 28:27. Drużyna Bernardiego jest w świetnej formie.

2014-02-15 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
Rob Bontje za mecz z LOTOSEm zebrał pochwały od samego kapitana drużyny - Michała Łasko
0

Siatkarze kończą rok na 4. miejscu

Pokonanie LOTOSU Trefl Gdańsk było trzecim z rzędu ligowym zwycięstwem Jastrzębskiego Węgla. Był to też ostatni mecz drużyny Lorenzo Bernardiego w tegorocznej Plus Lidze. Teraz pora na Ligę Mistrzów.

2013-12-15 00:00 Autor: mkor, źródło: JW