Łukasz Nalewajka

Bracia na dłużej w JKH
0

Jastrzębski Klub Hokejowy oficjalnie poinformował o przedłużeniu kontraktów z Łukaszem i Radosławem Nalewajką. Bracia bliźniacy to brązowi medaliści niedawno zakończonego sezonu Polskiej Hokej Ligi. Wychowankowie JKH przedłużyli pobyt w Jastrzębiu-Zdroju do co najmniej 2024 roku.

2022-04-20 15:52 Autor: kb, źródło: jkh.pl
JKH: Wygrana
0

JKH: Wygrana "do zera" z Tauron Podhalem

Zgodnie z oczekiwaniami kibiców hokeiści JKH GKS Jastrzębie bez większych problemów uporali się z Tauron Podhalem Nowy Targ, zwyciężając outsidera w niedzielny wieczór wynikiem 5:0 (2:0, 1:0, 2:0). Dorobkiem strzeleckim podzielili się Martin Kasperlik, Łukasz Nalewajka, Mateusz Bryk i Arturs Sevcenko, który dwoma trafieniami w trzeciej tercji podsumował zawody.

2022-01-24 14:44 Autor: OD, JKH GKS Jastrzębie
Trzymamy kciuki za Łukasza!
0

Łukasz Nalewajka nie będzie wspominał spotkania z Naprzodem Janów dobrze. Ciągle ponosi jego zdrowotne konsekwencje.

2020-01-31 12:01 Autor: AB, materiały prasowe
Dziś wieczorem JKH GKS zmierzy się z Energą Toruń
0

Dzisiaj o godzinie 19:30 JKH GKS Jastrzębie zagra z Energą Toruń.

2019-10-11 11:12 Autor: AM; źródło JKH GKS Jastrzębie
Jastrzębianie nie dali rady mistrzowi Polski
0

Pełny skład, jaki w końcu miał do dyspozycji trener Robert Kalaber nie wystarczył, by drugi raz w tym sezonie odprawić z kwitkiem zespół mistrza Polski. Comarch Cracovia skutecznie zrewanżowała się za ostatnią porażkę na Jastorze i tym razem wygrała 5:2. Jastrzębianie zagrają jeszcze jeden mecz w tym roku. W czwartek JKH zmierzy się na wyjeździe z Podhalem Nowy Targ.

2016-12-21 22:23 Autor: źródło: JKH GKS Jastrzębie
Wysoka porażka JKH w Opolu. Teraz pora podjąć lidera
0

Kolejną porażkę odnieśli hokeiści z naszego miasta w rozgrywkach Polskiej Hokej Ligii. Tym razem pogromców znaleźli w graczach PGE Orlika Opole. Po podziale ligi na dwie grupy JKH nie zdobył jeszcze żadnych punktów.

2016-12-07 19:08 Autor:
TatrySki za mocny dla osłabionych brakiem kilku zawodników jastrzębian
0

Wysoką porażką bo aż 4:7 zakończyło się ostatnie spotkanie JKH GKS Jastrzębie we własnej hali. Pomimo ambitnej postawy miejscowych widać było brak 7. zawodników powołanych do reprezentacji młodzieżowej.

2016-12-03 11:38 Autor:
JKH GKS Jastrzębie po raz kolejny przegrywa mecz Polskiej Hokej Ligi. Tym razem w ciężkim boju uległ w rzutach karnych Cracovii
0

Kolejna porażka JKH GKS Jastrzębie. Zadecydowały rzuty karne

Nie udało się przerwać trwającej miesiąc serii porażek. Na osłodę kibicom jastrzębscy hokeiści postawili trudne warunki liderowi Polskiej Hokej Ligi i z trudnego terenu pod Wawelem wywożą jednopunktową zdobycz.

2016-01-13 11:33 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Dziura w bandzie spowodowała przerwanie meczu między JKH GKS Jastrzębie i Polonią Bytom
0

Mecz JKH przerwany po sześciu minutach. Dziś na Jastorze ostatnie spotkanie sezonu

Mecz TMH Polonia Bytom z JKH GKS Jastrzębie trwał niewiele ponad sześć minut. Wszystko zaczęło się po ataku bez krążka na Łukasza Nalewajkę, który uderzył głową w bandę i stracił na chwilę przytomność.

2015-11-15 09:15 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS Jastrzębie przegrał z STS-em Sanok 0:1 i zanotował spadek na 6. pozycję w ligowej tabeli
0

Czarna passa JKH GKS Jastrzębie. Notują spadek w tabeli Polskiej Hokej Ligi

18 października na jastrzębskim Jastorze hokeiści JKH GKS Jastrzębie podejmowali drużynę STS-u Sanok. Bramka z 18. minuty zadecydowała o porażce jastrzębian i spadku w ligowej tabeli. To trzecia porażka JKH z rzędu.

2015-10-19 15:12 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie