Łukasz Urbanek

Łukasz Urbanek siódmy w kraju
0

Życiowy sukces odniósł Łukasz Urbanek, zawodnik TL Athletics Jastrzębie zdobywając siódme miejsce na 200 m podczas 52. Mistrzostw Polski U18 w Radomiu.

2020-09-30 10:42 Autor: mk, źródło: TL Athletics Jastrzębie
Nowy rekord klubu jastrzębskich atletów
0

Łukasz Urbanek zdominował męski sprint w kategorii U18 Junior Młodszy, zdobywając dwa złote medale na Mistrzostwach Śląska na 100m i 200m.

2020-09-11 09:32 Autor: mk, źródło: TL Athletics Jastrzębie
Panie, Panowie brawa dla mistrza Śląska
0

Zawodnik Towarzystwa Lekkoatletycznego Athletics Jastrzębie zdobył złote medale w biegach na 60 i 200 metrów.

2020-01-27 17:43 Autor: AB, materiały prasowe
Zawodnicy KB MOSiR potwierdzili wysoką formę w Ostravie
0

Zawodnicy Klubu Biegacza MOSiR Jastrzębie-Zdrój wzięli udział w kolejnych halowych zawodach. Tym razem była to impreza Athletics Indoor Ostrava I, na której jastrzębscy biegacze zajęli czołowe miejsca w swoich kategoriach.

2017-01-19 15:15 Autor: df, źródło: Klub Biegacza MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Nowe rekordy i kolejne medale zawodników Klubu Biegacza MOSiR Jastrzębie-Zdrój
0

Dwa złote, jeden srebrny i dwa brązowe medale - to ostatni dorobek zawodników Klubu Biegacza. W miniony weekend ścigali się w Mistrzostwach Polski Młodzików, Górników oraz na mityngu lekkoatletycznym.

2016-09-28 16:30 Autor: df, źródło: Klub Biegacza MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Łukasz Urbanek był czwarty podczas Międzynarodowym Beskidianathletic 2016
0

Zawodnik jastrzębskiego Klubu Biegacza czwarty w międzynarodowym mityngu

Na XV Międzynarodowym Beskidianathletic tuż za podium uplasował się Łukasz Urbanek, który w biegu na 600 m chłopców starszych wywalczył czwartą lokatę uzyskując rekord życiowy 1:40.43.

2016-06-26 10:00 Autor: ps, źródło: KB MOSiR Jastrzębie
Roksana Pastuszak, zawodniczka Klubu Biegacza MOSiR Jastrzębie, wywalczyła złoto Mistrzostw Śląska Dzieci
0

Ogrom czerwcowych sukcesów Klubu Biegacza MOSiR Jastrzębie

Zawodnicy Klubu Biegacza MOSiR Jastrzębie-Zdrój w ubiegłym tygodniu odnieśli wiele sukcesów. Pojawiły się rekordy i medale.

2016-06-18 10:10 Autor: ps, źródło: Klub Biegacza MOSiR Jastrżębie
0

Obiecujące wyniki najmłodszych biegaczy

W Sosnowcu odbyły się Mistrzostwa Śląska Dzieci z podziałem na dzieci starsze i młodsze. Nie zawiedli zawodnicy Klubu Biegacza. Medale wywalczyli młodzi Łukasz Urbanek i Kamil Swalski.

2014-06-28 09:25 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Oliwia Dziki bije rekord sprzed 17 lat!

Świetny występ zanotowała Oliwia Dziki podczas ostatnich zawodów halowych, które odbyły się w Brzeszczach. Zawodniczka KB MOSiR Jastrzębie uzyskała na 60m czas 8,43s i pobiła tym samy poprzedni rekord klubu, należący do Izabeli Finke.

2014-02-13 12:05 Autor: mkor, źródło: KB Jastrzębie