Maciej Urbanowicz

archiwum
0

JKH GKS: Wygrana na 27 sekund przed końcem

Po zaciętym spotkaniu i dramatycznej końcówce hokeiści JKH GKS pokonali w Toruniu Nestę 3:2. Decydującego gola na 27 sekund przed końcem strzelił Radek Prochazka.

2012-10-03 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
Tym razem Ramon Sopko został pokonany tylko raz
0

JKH GKS: Rehabilitacja w meczu z Sosnowcem

Nasi hokeiści zrehabilitowali się za ostatnią porażkę na własnym lodowisku. W niedzielę pokonali w Sosnowcu Zagłębie 4:1.

2012-09-10 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

JKH GKS: Drugie zwycięstwo nad Unią

Ostatni sparing zakończył się pomyślnie dla zawodników JKH GKS Jastrzębie. Kolejny raz wygrali na własnym lodowisku 6:2, tym razem pokonując Unię Oświęcim.

2012-09-05 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

JKH GKS: Oświęcim na kolanach

Po serii porażek jastrzębscy hokeiści wygrali kolejne spotkanie sparingowe. Tym razem w Oświęcimiu pewnie wygrali z miejscową Unią.

2012-08-18 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

JKH GKS: Wygrana w drugim sparingu

2:0 hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali reprezentację Francji U-23. Był to drugi sparing w tym okresie przygotowawczym.

2012-08-08 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
Kibice w Jastrzębiu mają powody do zadowolenia
0

Kosowski, Danieluk i Labryga na dłużej w JKH

Kamil Kosowski, Mateusz Danieluk i Adrian Labryga przedłużyli kontrakty z JKH. Filary zespołu będą grać w Jastrzębiu przez dwa kolejne sezony.

2012-04-18 00:00 Autor: Redakcja, źródło: mat. pras.
archiwum
0

Powtórka z rozrywki na Jastorze, gol Rompkowskiego

Identycznym wynikiem zakończył się drugi mecz pomiędzy reprezentacją Polski i Słowenii. Jedynego gola dla Polaków strzelił Mateusz Rompkowski.

2012-04-02 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

Pierwszy mecz dla Słoweńców

Jednobramkowe zwycięstwo odnieśli reprezentanci Słowenii w meczu z Polską. Gole z pierwszej i drugiej tercji zadecydowały o wygranej, a jedyną bramkę dla biało-czerwonych strzelił Jarosław Rzeszutko.

2012-04-01 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

JKH GKS: Dwa różne mecze z Unią

Porażka raz zwycięstwo. To bilans weekendowych spotkań jastrzębskich hokeistów z Unią Oświęcim na Jastorze. W piątek goście wygrali 3:0, a dzień później GKS zrewanżował się strzelając Unii 5 goli i tracąc tylko jeden.

2012-03-11 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
Gdyby nie postawa Kamila Kosowsiego krakowianie mogli wygrać zdecydowanie wyżej
0

JKH GKS: Kolejna porażka w Krakowie

Po raz kolejny hokeiści JKH GKS Jastrzębie nie dali rady pokonać Cracovii. Tym razem jastrzębianie przegrali w Krakowie 3:5 mimo, że wygrywali już 3:1 po drugiej tercji.

2012-02-13 00:00 Autor: Mateusz Matkowski