Mateusz Danieluk

archiwum
1

JKH GKS: Udany rewanż z Podhalem

Jastrzębscy hokeiści odnieśli pewne zwycięstwo w meczu z Podhalem Nowy Targ. Zwycięstwo 6:2 pozwoliło zbliżyć się w tabeli do GKS Tychy.

2011-11-26 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

Powołania Pysza na turniej EIHC

Trener hokejowej reprezentacji Polski, Wiktor Pysz powołał kadrę na turniej Euro Ice Hockey Challenge w Sanoku. W składzie Polaków zobaczymy trzech zawodników GKS Jastrzębie.

2011-11-02 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

Jastrzębie pewnie pokonuje Zagłębie

Bez niespodzianki zakończył się mecz 14. kolejki PLH. JKH GKS Jastrzębie pewnie pokonało Zagłębie Sosnowiec 6:2.

2011-10-21 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
JKH GKS Jastrzębie: pewne zwycięstwo z beniaminkiem
0

Drugie zwycięstwo w tym sezonie odnieśli hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Czwarty zespół PLH pewnie pokonał beniaminka z Torunia 6:1.

2011-09-19 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
JKH GKS Jastrzębie: zabójcza końcówka daje 3 punkty
0

Jastrzębscy hokeiści odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie. Dzięki świetnej trzeciej tercji pokonali MMKS Podhale Nowy Targ 6:4.

2011-09-17 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
0

JKH GKS Jastrzębie: porażka na początek

Nie takiej inauguracji sezonu hokejowego spodziewali się jastrzębscy kibice. Po bramce Martina Vozdecky'ego w 53 minucie to sanoczanie cieszyli się z pierwszych trzech punktów w tabeli.

2011-09-14 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
JKH GKS Jastrzębie: udany rewanż z Unią
0

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie udanie zrewanżowali się w Pucharze Polski Unii Oświęcim za porażkę doznaną w Oświęcimiu. Jastrzębianie wygrali na Jastorze 4:1.

2011-09-12 00:00 Autor: Redakcja, źródło: jkh.pl
Pięciu hokeistów JKH GKS w polskiej kadrze
0

Aż pięciu zawodników JKH GKS Jastrzębie znalazło się kadrze Polski na zgrupowanie, które odbędzie się w dniach 23-29 lipca w Krynicy.

2011-07-02 00:00 Autor: Redakcja