Mateusz Piekarski i Daniel Dobrowolski w rundzie wiosennej zasilą szeregi występującej w lidze okręgowej Granicy Ruptawa.

2013-01-23 00:00 Autor: pww; źródło: gksjastrzebie.com
0

GKS remisuje z Naprzodem Rydułtowy

GKS 1962 Jastrzębie w spotkaniu 27. kolejki drugiej grupy śląskiej IV ligi zremisował na własnym boisku z Naprzodem Rydułtowy 1:1. Bramkę dla jastrzębian strzelił w 53. minucie Kamil Duda, a 17 minut później wyrównał Patryk Organista.

2012-05-26 00:00 Autor: gs
0

GKS 1962 Jastrzębie: pewne zwycięstwo z Granicą Ruptawa

Pewne zwycięstwo w małych derbach Jastrzębia odnieśli piłkarze GKS-u Jastrzębie. W sparingowym spotkaniu zawodnicy Grzegorza Łukasika pewnie pokonali Granicę Ruptawa 3:0.

2012-03-03 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
1

GKS zaprezentował się w Galerii

Wczoraj w Galerii Jastrzębie odbyła się impreza pod hasłem "Poznaj smaki Gieksy". Jej głównym wydarzeniem była prezentacja składu GKS-u 1962 Jastrzębie na rundę wiosenną obecnego sezonu.

2012-03-03 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
Witold Wawrzyczek nie będdzie już reprezentował barw GKS-u Jastzębie (archwium)
0

Piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie rozpoczęli zgrupowanie

21 zawodników GKS-u 1962 Jastrzębie przebywa w Kamieniu na trwającym od 30 stycznia do 4 lutego zgrupowaniu. Nie ma wśród nich Witolda Wawrzyczka, który zrezygnował z gry w GKS-ie.

2012-02-01 00:00 Autor: gs