Mecz

Pierwsza przegrana Jastrzębskiego Węgla
0

W meczu 4. kolejki PlusLigi Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wygrała z Jastrzębskim Węglem 3:1.

2020-10-01 10:26 Autor: mk, źródło: Jastrzębski Węgiel
GKS Jastrzębie przegrywa w Niepołomicach
0

W spotkaniu 6. kolejki Fortuna 1 Ligi przegrywamy na wyjeździe z Puszczą Niepołomice 1:2. Jedynego gola dla GKS-u zdobył w doliczonym czasie drugiej połowy Daniel Szczepan, który pewnie wykorzystał rzut karny.

2020-10-01 10:17 Autor: mk, źródło: GKS Jastrzębie
GKS: porażka z Widzewem
0

W meczu 5. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie przegrywa w Łodzi z Widzewem 0:1. Jedynego gola w tym spotkaniu zdobył w 37. minucie meczu Mateusz Możdżeń.

2020-09-28 09:55 Autor: mk; źródło: GKS Jastrzębie
Jastrzębski Węgiel: trzeci mecz i trzecia wygrana
0

W meczu 3. kolejki PlusLigi nasz zespół pokonał na wyjeździe MKS Będzin 3:1.

2020-09-28 09:44 Autor: mk
Ależ historia! 15-letni Maksymilian zadebiutował w Lidze Mistrzów
0

Maksymilian Granieczny, adept Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla dostał w czwartek szansę zaprezentowania swoich umiejętności w prestiżowych rozgrywkach siatkarskich. 15-latek zadebiutował w meczu z Draisma Dynamo Apeldoorn.

2020-09-26 09:00 Autor: mk, źródło: Jastrzębski Węgiel
Liga Mistrzów: Jastrzębski Węgiel z awansem
0

W decydującym meczu o awans do 2. rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów Jastrzębski Węgiel pokonał wczoraj holenderskie Draisma Dynamo Apeldoorn 3:0 i tym samym przeszedł do kolejnej fazy rozgrywek.

2020-09-25 08:25 Autor: mk, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel: nowa tradycja? Tak się teraz żegnają siatkarze
0

Epidemia koronawirusa wymusiła nowe zachowania również na sportowcach. To co kiedyś było przyjętym ogólnie zwyczajem, właśnie odchodzi w zapomnienie. Nie inaczej jest w Jastrzębskim Węglu.

2020-09-23 14:26 Autor: mk
Liga Mistrzów: Jastrzębski Węgiel bliżej awansu
0

W pierwszym meczu 1. rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów Jastrzębski Węgiel pokonał białoruski Stroitiel Mińsk 3:0.

2020-09-23 08:35 Autor: mk; źródło: Jastrzębski Węgiel
GKS Jastrzębie: porażka w starciu z Chrobrym Głogów
0

W meczu 4. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie przegrał na wyjeździe z Chrobrym Głogów 0:1. Jedynego gola w spotkaniu zdobył w 69. minucie Mateusz Machaj.

2020-09-21 09:29 Autor: mk; źródło: GKS Jastrzębie
Uraz Kamila Wróbla. Na sparingu napastnik ucierpiał w wypadku
0

Na mecz czekaliśmy od 7 marca. Po raz pierwszy od kilku miesięcy na tafli Jastora nasi hokeiści rozegrali spotkanie. Niestety większość spotkania JKH GKS Jastrzębie musiało rozegrać bez Kamila Wróbla.

2020-08-28 11:12 Autor: kw, Źródło: JKH GKS Jastrzębie