Mecz

GKS Jastrzębie przegrywa ze Stomilem Olsztyn przy Harcerskiej
0

Ponosimy pierwszą w tym sezonie domową porażkę. W sobotnie wczesne popołudnie przy Harcerskiej lepszy od GKS-u Jastrzębie okazał się Stomil Olsztyn, wygrywając 2:1.

2019-12-01 10:43 Autor: JP, źródło: GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie remisuje z Puszczą Niepołomice
0

Nie udało się przerwać passy remisów, a przy okazji zanotować pierwszego ligowego zwycięstwa z Puszczą Niepołomice. Po bramkach Marka Mroza i Jose Embalo mecz zakończył się remisem 1:1, co oznacza, że w dalszym ciągu jesteśmy jedyną niepokonaną drużyna w tym sezonie przed własną publicznością.

2019-11-27 13:00 Autor: JP, źródło: GKS
GKS Jastrzębie remisuje w Tychami
0

Z ostatniego w tym roku meczu wyjazdowego wracamy z jednym punktem po remisie z GKS-em Tychy 2:2. Oba gole dla naszego z zespołu zdobył Farid Ali. Był to trzeci ligowy mecz z rzędu, który nasi zawodnicy zakończyli wynikiem 2:2.

2019-11-24 15:04 Autor: JP, źródło: GKS Jastrzębie
Remis GKS-u z Miedzią Legnica
0

W meczu 17. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie remisuje przy Harcerskiej z Miedzią Legnica 2:2. Bramki dla GKS-u zdobyli Jakub Wróbel i Farid Ali.

2019-11-10 19:25 Autor: JP, źródło: GKS Jastrzębie
JKH wygrywa zaległy mecz w Katowicach
0

Za sprawą sobotniego zwycięstwa w zaległym derbowym spotkaniu z GKS Katowice hokeiści JKH GKS Jastrzębie odzyskali pozycję lidera ekstraligi. Na wygraną 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) złożyły się trafienia Radosława Sawickiego i Kamila Górnego, ale na miano głównego bohatera po naszej stronie zasłużył przede wszystkim bramkarz Ondrej Raszka, który zaliczył "zero z tyłu".

2019-11-03 09:00 Autor: JKH / JP
GKS remisuje z Niecieczą
0

W meczu 16. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie remisuje na wyjeździe z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza 2:2. Gospodarze dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, ale nasi zawodnicy za każdym razem zdołali doprowadzić do wyrównania.

2019-11-04 12:03 Autor: źródło: GKS Jastrzębie
GKS kończy przygodę z Pucharem Polski
0

Dla GKS-u Jastrzębie przygoda z Pucharem Polski w sezonie 2019/2020 kończy się na 1/16 finału. Pogromcą jastrzębian okazała się Miedź Legnica, która wygrała po dogrywce 1:0. Jedynego gola zdobył w 18. minucie dogrywki Dawid Kort.

2019-10-30 10:59 Autor: źródło: GKS Jastrzębie
JKH: porażka w Tychach po zaciętym meczu
0

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie nie zdołali sprawić niespodzianki i pokonać na wyjeździe mistrza Polski z Tychów. W niedzielny wieczór podopieczni Roberta Kalabera przegrali na Stadionie Zimowym 2:4 (0:1, 0:1, 2:2), a oba gole dla naszego zespołu zapisał na swoje konto Artem Iossafov.

2019-10-28 08:06 Autor: JKH / JP
GKS Jastrzębie już trzeci w tabeli po wygranej z Olimpią
0

W 15. kolejce Fortuna 1. Ligi GKS Jastrzebie pokonuje przy Harcerskiej Olimpię Grudziądz 2:0. Gole dla GKS-u zdobyli Bartosz Jaroszek i Damian Tront.

2019-10-27 13:09 Autor: GKS
GKS - Wigry: 3 punkty zostają w Jastrzębiu
0

GKS Jastrzębie pokonuje przy Harcerskiej Wigry Suwałki 1:0. Jedynego gola w spotkaniu zdobył w 35. minucie Jakub Wróbel.

2019-10-23 10:22 Autor: źródło: GKS Jastrzębie