Mecz

GKS Jastrzębie zdobywa Bielsko
0

W 14. kolejce 1. ligi ekipa GKS Jastrzębie zmierzyło się na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Po golach Michała Bojdysa i Jakuba Wróbla GKS wygrywa 2:0.

2019-10-21 09:00 Autor: źródło: GKS Jastrzębie
JKH pokonuje Zagłębie Sosnowiec 7:0
0

W niedzielę ekipa z Leśnej pokonała u siebie Zagłębie Sosnowiec aż 7:0 (1:0, 2:0, 4:0), dzięki czemu utrzymała pozycję lidera.

2019-10-21 08:33 Autor: JKH
JKH Jastrzębie wraca na pozycję lidera
0

JKH GKS Jastrzębie odniósł w piątkowy wieczór zwycięstwo nad Re-Plast Unią Oświęcim - to dziewiąta wygrana w tym sezonie.

2019-10-19 11:22 Autor: JKH
JKH pokonuje w Gdańsku Lotos PKH (2:1)
0

W niedzielne późne popołudnie JKH GKS Jastrzębie pokonał w Gdańsku miejscowy Lotos PKH 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) po bramkach Jesse Rohtli i Macieja Urbanowicza. Trzy punkty nad Bałtykiem (oraz wyniki pozostałych niedzielnych spotkań) pozwoliły jastrzębianom na awans na pozycję lidera ekstraligi.

2019-10-14 12:03 Autor: JKH / JP
Mecz GKS Jastrzębie z Wigrami przełożony
0

Mecz GKS Jastrzębie - Wigry Suwałki został przesunięty na 22 października.

2019-10-10 09:00 Autor: AM; GKS Jastrzębie
Mecz JKH nie odbył się. Chuligani pobili hokeistę GKS Katowice
0

Zaplanowany na piątkowy wieczór derbowy mecz pomiędzy JKH GKS Jastrzębie a GKS Katowice nie doszedł do skutku z pobicia jednego z zawodników z Katowic – Jaakko Turtiainena.

2019-10-05 08:20 Autor: JP
Dziś JKH gra z GKS Katowice: „Nie boimy się ich!”
0

Dzisiaj (piątek, 4 października) o 18:00 na lodowisku Jastor JKH GKS gra GKS Katowice, który w tym sezonie nie zaznał jeszcze goryczy ligowej porażki.

2019-10-04 10:45 Autor: JKH/JP
Druga porażka GKS-u w tym sezonie
0

Passę GKS-u przerwała Chojniczanka Chojnice, która wygrała 3:1. Bramkę dla GKS-u zdobył z rzutu karnego Damian Tront.

2019-09-30 11:10 Autor: źródło: GKS Jastrzębie
JKH zalicza zalicza strzał w dziesiątkę
0

Czwarty mecz i czwarta wygrana! Hokeiści JKH GKS Jastrzębie kontynuują zwycięską passę w ekstralidze, pewnie i zasłużenie pokonując w środowy wieczór na Jastorze Kadrę PZHL U23 10:1 (1:1, 5:0, 4:0). Dzięki tej wygranej podopieczni Roberta Kalabera objęli prowadzenie w tabeli Polskiej Hokej Ligi.

2019-09-26 10:04 Autor: źródło: JKH
Puchar Polski: GKS pokonał Bruk-Bet Termalikę
0

W meczu 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski, GKS pokonał przy Harcerskiej Bruk-Bet Termalikę Nieciecza 1:0 po golu Kamila Adamka w 87 minucie spotkania.

2019-09-25 21:13 Autor: JK, źródło: gksjastrzebie.com