Mecz

Wymarzone rozpoczęcie sezonu dla JKH GKS-u Jastrzębie
0

Taką ekipę trenera Roberta Kalabera chcielibyśmy oglądać zawsze! Na inaugurację ekstraligowego sezonu 2019/2020 hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali u siebie "czarnego konia" rozgrywek Re-Plast Unię Oświęcim 4:2 (0:1, 2:0, 2:1), a wielkim powodem do radości jest fakt, że udział przy wszystkich czterech trafieniach dla zespołu mieli młodzi wychowankowie JKH GKS - Dominik Paś, Kamil WałęgaJan Sołtys!

2019-09-16 21:25 Autor: JK, źródło: jkh.pl
GKS - Chrobry 1:0. Gol Adamka w ostatnich minutach
0

W meczu 9. kolejki Fortuna 1 ligi pokonujemy Chrobrego Głogów 1:0. Złotego gola zdobył w 82. minucie Kamil Adamek, ale kolejnym bohaterem jest także świetnie spisujący się tego dnia w bramce GKS-u Grzegorz Drazik.

2019-09-16 11:36 Autor: źródło: GKS Jastrzębie
GKS kolejny raz remisuje mecz. Punktami dzieli się z Wartą Poznań
0

Trzeci remis zanotowali zawodnicy GKS-u Jastrzębie na meczu wyjazdowym w Grodzisku Wielkopolskim. Tym razem podziałem punktów zakończyło się spotkanie z liderem tabeli, Wartą Poznań. Bramkę dla GKS-u zdobył w szóstej minucie doliczonego czasu gry Adam Wolniewicz z rzutu karnego.

2019-08-26 13:28 Autor: WJ, GKS
Mecz na Stadionie Miejskim. Wystąpią utrudnienia w ruchu
0

Jutro na Stadionie Miejskim odbędzie się mecz podwyższonego ryzyka. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Sprawdźcie jakie zmiany zaplanowano w związku ze spotkaniem.

2018-03-29 18:33 Autor: nm, KMP Jastrzębie-Zdrój
Poraża jastrzębian z Tauronem Katowice, Andrej Themar katem JKH
0

Niezwykle zacięte derby obejrzeli w Satelicie kibice hokeja. Po dwóch tercjach prowadzili jastrzębianie. W trzeciej tercji gospodarze zdołali jednak przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Decydującego gola zdobyli na 18 sekund przed upływem regulaminowych 60 minut.

2017-12-20 14:47 Autor: PS, źródło: jkh.pl
Ostatni mecz JKH z maskotkami w tle
0

Przed kibicami hokeja piąta edycja akcji Teddy Bear Toss, która odbędzie się na Jastorze podczas meczu z MH Automatyką Gdańsk. To będzie ostatni mecz, jaki hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozegrają przed własną publicznością w 2017 roku.

2017-12-14 15:56 Autor: PS
Słodki smak rewanżu JKH w Opolu
0

Ekipa znad czeskiej granicy skutecznie zrehabilitowała się za ostatnią porażkę z Orlikiem Opole na Jastorze. Na Toropolu to podopieczni Roberta Kalabera byli górą, 5:1.

2017-12-03 11:39 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Hokej: Porażka JKH w hicie kolejki
0

Piątkowy wieczór nie był zbyt udany dla hokeistów JKH GKS Jastrzębie, którzy w przegranym 1:3 meczu z Comarch Cracovią stracili nie tylko punkty, ale również swojego najlepszego napastnika, Tomasza Kominka.

Hokej: Hit kolejki na Jastorze
0

To będzie niewątpliwie hit kolejki. W piątkowy wieczór na Jastorze dojdzie do pojedynku wicelidera Polskiej Hokej Ligi, JKH GKS Jastrzębie i trzeciego w tabeli mistrza Polski, Comarch Cracovii. Starcie z Pasami rozpocznie się o godzinie 20:15.

2017-11-02 12:12 Autor: PS, źródło: materiały prasowe