Medale

3 medale dla pływaków H2O na Mistrzostwa Śląska w pływaniu 10-latków
0

Udany start na Mistrzostwach Śląska w pływaniu mają za sobą 10-latkowie z jastrzębskiego klubu H2O. Dwa srebrne i jeden brązowy medal zdobyła Natalia Grech.

2017-12-01 10:06 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
26 złotych medali dla KS Nautilius w zawodach pływackich
0

W miniony weekend basen „Laguna” był miejscem jednej z najważniejszych imprez pływackich. To właśnie w Jastrzębiu-Zdroju odbył się Finał Klubowego Pucharu Polski w pływaniu w płetwach.

2017-11-30 20:32 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Znakomite rozpoczęcie sezonu jastrzębskich pływaków i 54 medale.
0

Szereg imponujących wyścigów zaprezentowali młodzi pływacy z Klubu Pływackiego H2O Jastrzębie-Zdrój, w trakcie 7 różnych zawodów, które odbywały się we wrześniu i w październiku.

2017-11-07 18:45 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Młodzi judocy z Jastrzębia zrobili sobie prezent na Dzień Dziecka
0

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego w Jastrzębiu-Zdroju i zawodnicy klubu Judo Koka wystartowali w turniejach judo w Jastrzębiu i Dębowcu. Z obu imprez wrócili z medalami.

2017-06-09 18:05 Autor: df, źródło: ZSMS w Jastrzębiu-Zdroju
Judo: młodzi jastrzębianie Mistrzami Śląska
0

3 złote,  2 srebrne i jeden brązowy - to medale, które zdobyli zawodnicy klubu Judo Koka z Jastrzębia-Zdroju na ostatnich Mistrzostwach Śląska.

2017-01-08 00:15 Autor: df, źródło: Judo Koka
Zawodnicy Nautilusa dobrze spisali się na międzynarodowych zawodach ''Modry Mitink'' w Czechach
0

Zawodnicy Nautilusa z medalami międzynarodowych czeskich zawodów

W miniony weekend zawodnicy jastrzębskiej drużyny pływackiej KS Nautilus uczestniczyli w międzynarodowych zawodach „Modry Miting" w czeskim Nowym Jicinie.

2016-05-22 10:46 Autor: ps, źródło: KS Nautilus
Młodzi pływacy z jastrzębskiego klubu H2O zdobyli łącznie 12 medali na zawodach pływackich w Woli i Herbach
0

Młodzi zawodnicy Klubu Pływackiego H2O Jastrzębie-Zdrój z 12 medalami zawodów pływackich

Dwanaście medali z dwóch zawodów pływackich, w tym trzy złote, cztery srebrne i pięć brązowych, przywieźli w miniony weekend zawodnicy Klubu Pływackiego H2O Jastrzębie-Zdrój.

2016-04-21 10:00 Autor: ps, źródło: KP H2O Jastrzębie-Zdrój
Zawodniczki KS Nautilus, Zuzanna Rzepka i Klaudia Gorys zdobyły łącznie 4 medale w III rundzie Pucharu Świata we włoskim Lignano Sabbiadoro
0

Zawodniczki jastrzębskiego Nautilusa w III rundzie Pucharu Świata we Włoszech

W miniony weekend zawodniczki Klubu Sportowego Nautilus wzięły udział w kolejnej, III rundzie Pucharu Świata we włoskim Lignano Sabbiadoro.

2016-03-24 11:00 Autor: ps, źródło: KS Nautilus
Młodzi zawodnicy KS Nautilus zdobyli sporo medali i zajęli II miejsce i w Środkowoeuropejskim Pucharze Młodzieży
0

Młodzi pływacy jastrzębskiego Nautilusa z medalami Środkowoeuropejskiego Pucharu Młodzieży

Klub Sportowy Nautilus z Jastrzębia-Zdroju wziął udział w I rundzie Środkowoeuropejskiego Pucharu Młodzieży w Bańskiej Bystrzycy na Słowacji. Drużyna zdobyła II miejsce ustępując ekipie z Czech i wyprzedzając drużynę ze Słowacji.

2016-03-07 10:00 Autor: ps, źródło: KS Nautilus
0

Zawodnicy klubu Koka Jastrzębie wywalczyli cenne medale

W Łodzi odbyła się XIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniorów i Juniorek Młodszych w Judo. W zawodach brali udział zawodnicy klubu Koka Jastrzębie, którzy wywalczyli 1 złoty medal, 2 srebrne i 2 brązowe. W drugim dniu do rywalizacji przystąpiły trzy zawodniczki Koki Jastrzębie.

2013-07-14 00:00 Autor: mw