Miedź Legnica

GKS Jastrzębie poległ w meczu z Miedzią
0

W meczu 23. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie przegrywa przy Harcerskiej z liderem, Miedzią Legnica, 0:2. Gole dla gości zdobyli Nemanja Mijusković i Chuca.

2022-03-14 14:07 Autor: TŚ, źródło: GKS Jastrzębie
Z Legnicy wracają z remisem
0

Na legnickim stadionie GKS Jastrzebie remisuje z gospodarzem Miedzią Legnica.

2021-08-29 10:41 Autor: ab, materiał prasowy
Porażka przy Harcerskiej. GKS Jastrzębie przegrywa z Legnicą
0

W zaległym meczu 25. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie przegrywa przy Harcerskiej z Miedzią Legnica 1:2.

2021-05-06 08:19 Autor: mk, źródło: GKS Jastrzębie
GKS zostaje w Fortuna 1 Lidze!
0

W ostatnim meczu sezonu GKS zremisował z Miedzią Legnica 1:1 i tym samym utrzymał się na zapleczu ekstraklasy.

2020-07-27 10:39 Autor: red.
Remis GKS-u z Miedzią Legnica
0

W meczu 17. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie remisuje przy Harcerskiej z Miedzią Legnica 2:2. Bramki dla GKS-u zdobyli Jakub Wróbel i Farid Ali.

2019-11-10 19:25 Autor: JP, źródło: GKS Jastrzębie
GKS kończy przygodę z Pucharem Polski
0

Dla GKS-u Jastrzębie przygoda z Pucharem Polski w sezonie 2019/2020 kończy się na 1/16 finału. Pogromcą jastrzębian okazała się Miedź Legnica, która wygrała po dogrywce 1:0. Jedynego gola zdobył w 18. minucie dogrywki Dawid Kort.

2019-10-30 10:59 Autor: źródło: GKS Jastrzębie