Mistrzostwa Polski

Hala Widowiskowo-Sportowa gościła najlepszych karateków w kraju
0

Sobota była wyjątkowym dniem dla Jastrzębskiego Klubu Kyokushin Karate Kumite. Po raz pierwszy w historii klub ten był organizatorem Mistrzostw Polski Seniorów Karate Kyokushin. Była to 49. impreza tego cyklu.

2022-04-05 12:12 Autor: KB, źródło: Jastrzębski Klub Kyokushin Karate Kumite
Laura Grzyb mistrzynią Polski!
0

Na XXI Mistrzostwach Polski Seniorek Laura Grzyb obroniła tytuł mistrzyni Polski.

2021-11-20 07:32 Autor: MZ, materiały prasowe
Jastrzębianka na Mistrzostwach Polski w boksie
0

Trwają XXI Mistrzostwa Polski Seniorek. W pierwszej walce jastrzębianka Laura Grzyb pokonała Martynę Kaszczuk.

2021-11-18 11:17 Autor: MZ
Mamy siatkarskich mistrzów Polski!
1

W Krośnie Odrzańskim odbył się finałowy turniej o mistrzostwo Polski młodzików. Zespół z Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla okazał się najlepszy w stawce i sięgnął po mistrzostwo kraju! Gratulacje!

2019-05-08 12:48 Autor: ap
Jastrzębski Węgiel: mamy brązowy medal mistrzostw Polski!
0

W ostatnim meczu zespół z Jastrzębia pokonał 3:0 Aluron Virtu Wartę Zawiercie i tym samym zdobył trzecie miejsce na podium mistrzostw Polski! Jednocześnie Pomarańczowi uzyskali prawo gry w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie. Brawo!

2019-05-05 13:05 Autor: ap, JW
Ludzie z pasją: brązowy medal Mistrzostw Polski to dopiero początek
0

Najpierw zajęcia taneczne, a później fitness. Zamiłowanie do sportu Eliza Piwko odziedziczyła po rodzicach, którzy wspierają córkę w drodze do wielkich sukcesów. Poznajcie brązową medalistkę Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness 2018.

2018-05-05 10:45 Autor: Natalia Moczoł
Nowe rekordy i kolejne medale zawodników Klubu Biegacza MOSiR Jastrzębie-Zdrój
0

Dwa złote, jeden srebrny i dwa brązowe medale - to ostatni dorobek zawodników Klubu Biegacza. W miniony weekend ścigali się w Mistrzostwach Polski Młodzików, Górników oraz na mityngu lekkoatletycznym.

2016-09-28 16:30 Autor: df, źródło: Klub Biegacza MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Młodzi uczniowie z jastrzębskich szkół wzięli udział w Mistrzostwach Polski Orlik Volleymania 2016
0

Młodzi siatkarze z jastrzębskich szkół wzięli udział w Mistrzostwach Polski Orlik Volleymania 2016

Pod koniec czerwca w Kaliszu odbyły się Mistrzostwa Polski Orlik Volleymania 2016, w której udział wzięli również uczniowie jastrzębskich szkół tworząc SOS Jastrzębie.

2016-07-14 08:30 Autor: ps, źródło: ZSMS Jastrzębie-Zdrój
Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla zajęła 5. miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików
0

Młodzicy Jastrzębskiego Węgla piątą drużyną w kraju

W piątek 20 maja w Człuchowie rozpoczęły się Mistrzostwa Polski Młodzików. W zawodach wzięło udział osiem najlepszych drużyn w kraju, w tym Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla.

2016-05-25 10:45 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
Najmłodsi zawodnicy JKH GKS Jastrzębie zdobyli złoto i srebro Ogólnopolskiego Turnieju Mini Hokeja
0

Młodzi hokeiści JKH GKS Jastrzębie z medalami prestiżowych imprez

Pod koniec kwietnia młodzi zawodnicy JKH GKS Jastrzębie wzięli udział w dwóch prestiżowych zawodach- Mistrzostwach Polski juniorów oraz Ogólnopolskim Turnieju Mini Hokeja. Z obu imprez jastrzębianie przywieźli medale.

2016-05-04 09:45 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie