W trakcie wakacji w Miejskim Ośrodku Kultury będzie można obejrzeć dwie wyjątkowe wystawy. W Epicentrum swoje prace zaprezentują uczestnicy Studium Rysunku i Grafiki. W galerii Magazyn 22 otwarta zostanie wystawa rysunków Piotra Bąka.
2016-06-22 00:00Zła pogoda pokrzyżowała plany organizatorom dzisiejszych atrakcji w ramach Dni Jastrzębia.
2016-06-02 14:00Firma Joanny Bieszczad z Jastrzębia-Zdroju przez najbliższe trzy lata będzie dzierżawić kawiarenkę letnią oraz kawiarnię w Parku Zdrojowym.
2016-05-27 11:50Już niedługo uczniowie będą mogli cieszyć się z wyczekiwanych ferii zimowych. Jak spędzić dwa wolne tygodnie w mieście? Bardzo ciekawą ofertę na ferie przygotował Miejskie Ośrodek Kultury w Jastrzębiu-Zdroju.
2016-02-13 07:00Klub „Kaktus” zaprasza wszystkich miłośników muzyki na popisy uczniów klasy keyboardu oraz sekcji wokalnej, działających w Miejskim Ośrodku Kultury w Jastrzębiu-Zdroju.
2015-12-02 07:00Już dziś w sali do ćwiczeń i tańca Miejskiego Ośrodka Kultury w Jastrzębiu-Zdroju rozpoczną się zajęcia chińskiej gimnastyki Tai Chi.
2015-10-01 07:00Szukacie pomysłu na ciekawe spędzenie wakacyjnego dnia? Miejski Ośrodek Kultury w Jastrzębiu-Zdroju zaprasza na wycieczkę do Krakowa.
2015-08-05 07:00Miesiąc wakacji już za nami, ale nie ma czym się martwić. Jeszcze przez miesiąc możemy cieszyć się wolnym czasem. Po to, by w tym czasie dzieci nie narzekały na nudę Miejski Ośrodek Kultury w Jastrzębiu-Zdroju przygotował całą masę atrakcji.
2015-07-31 07:00„Warsztaty Malowania Ptaszków” to temat przewodni najbliższych zajęć w ramach „Parkingu sztuki”. Organizatorem cyklu jest Miejski Ośrodek Kultury w Jastrzębiu-Zdroju.
2015-07-13 07:00To była noc pełna atrakcji! Przy współpracy z Fundacją Wisławy Szymborskiej w Krakowie w Miejskim Ośrodku Kultury w Jastrzębiu-Zdroju odbyła się „Noc w Galerii 2015”. W ramach imprezy mogliśmy zobaczyć wystawę „Wyklejanki” autorstwa Wisławy Szymborskiej.
2015-05-18 07:00Pikieta STOPLidl w Jastrzębiu. Protestowały cztery osoby
18684Prezes i wiceprezes sądu w Jastrzębiu zawieszeni. Trwa procedura ich odwołania ze stanowisk
9386Wycięto stare, posadzono nowe. Odtworzono aleję lipową w Parku Zdrojowym
7417Sławomir Mentzen odwiedzi Jastrzębie. Wizytę zaplanowano na koniec kampanii
4243Tragedia w Jastrzębiu. Ciało poszukiwanego 37-latka znalezione na brzegu Szotkówki
3731"Pseudograficiarz" na Jarze Południowym. Zdewastował elementy przestrzeni miejskiej
1Pikieta STOPLidl w Jastrzębiu. Protestowały cztery osoby
1Pijany, bez uprawnień i z telefonem w ręku. 24-latek odpowie przed sądem
1W Jastrzębiu pojawią się nowe trampoliny. Tak zdecydowali mieszkańcy
0Wielkanoc 2025: Święta droższe niż zwykle – jak radzą sobie polskie gospodarstwa?
0Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuJastrzebie.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert