Ostrawa

Tragedia w Ostrawie: zastrzelił 6 osób w szpitalu
0

Tragiczne informacje płyną do nas od naszych południowych sąsiadów - Ostrawie. W tamtejszym szpitalu zamachowiec zastrzelił 6 osób, dwie ranił. Policja prowadziła obławę za przestępcą. Znaleźli jego samochód, a w środku mężczyznę, który strzelił sobie w głowę.

2019-12-10 11:13 Autor: BF
JKH GKS Jastrzębie kończy ostrawski turniej hokeja na II miejscu
0

W finałowym spotkaniu piątej edycji Turnieju o Puchar RT Torax jastrzębianie nie dali rady wydrzeć zwycięstwa dobrze dysponowanym gospodarzom i finalnie zajęli miejsce II.

2016-08-14 10:15 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Znamy wstępny plan meczów kontrolnych Jastrzębskiego Klubu Hokejowego GKS Jastrzębie
0

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie na chwilę obecną mają zaplanowanych siedem meczów kontrolnych, wśród których m.in. V Turniej o Puchar RT Torax w Porubie.

2016-07-22 10:00 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Obecnie stan byłej łaźni i okolicznej infrastruktury pozostawia wiele do życzenia
2

Jastrzębie wzorem Ostrawy chce stworzyć Europejskie Centrum Dziedzictwa Poindustrialnego

Idealnym terenem na taką inwestycję jest stara łaźnia górnicza kopalni Moszczenica. Koszt inwestycji szacuje się na ponad 2 mln euro, ale Jastrzębie stara się o dotację ze środków unijnych.

2016-03-23 10:00 Autor: pww
Sebastian Urbanek i Joanna Paraluk odnotowali bardzo dobre starty podczas zawodów halowych w Ostrawie
0

Świetne wyniki zawodników jastrzębskiego Klubu Biegacza na zawodach w Ostrawie

Na zawodach halowych w Ostrawie wystąpili zawodnicy Klubu Biegacza MOSiR Jastrzębie-Zdrój. Odnotowali tam bardzo dobre rezultaty, wśród których przełamana została bariera 50 sekund w biegu na 400 m oraz pobity został rekord klubu sprzed 19 lat.

2016-02-09 16:20 Autor: ps, źródło: Klub Biegacza MOSiR