PGE Skra Bełchatów

0

JW: Szansa na zdobycie brązowego medalu coraz mniejsza

PGE Skra Bełchatów zdeklasowała Jastrzębski Węgiel na wyjeździe i brakuje już jej tylko jednego zwycięstwa do zdobycia brązowego medalu.

2015-04-26 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Pomarańczowi przegrywają ze Skrą Bełchatów

Jastrzębski Węgiel przegrał wczoraj z PGE Skrą Bełchatów i jednocześnie oddalił się od zdobycia brązowego medalu.

2015-04-16 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
Mariusz Wlazły
0

Pomarańczowy Bełchatów!

Ten mecz nie zawiódł. Starcie pomiędzy PGE Skrą Bełchatów, a Jastrzębskim Węglem oglądało się z przyjemnością. Tym bardziej, że zwycięsko z tej konfrontacji wyszedł zespół z Jastrzębia.

2014-12-22 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Jastrzębski bezradny w starciu z mistrzem Polski

Jastrzębski Węgiel przegrał u siebie ze Skrą Bełchatów 0:3. Nasi siatkarze początku sezonu do najbardziej udanych zaliczyć nie mogą.

2014-10-15 22:00 Autor: mkor,źródło: JW
Mariusz Wlazły nie miał problemów z jastrzębskim blokiem
0

Jastrzębie dużo słabsze od Skry. Nie zagra w finale

Bezradność towarzyszyła dzisiaj zawodnikom Jastrzębskiego Węgla. Rozczarowali wszyscy. Nie wygrali nawet jednego seta. Porażka 0:3 na własnym boisku oznacza brak awansu do finału Plus Ligi.

2014-04-13 17:14 Autor: mkor
Michał Kubiak był bezradny w dzisiejszym meczu
0

Siatkarze bez wigoru. Finału nie będzie?

Jastrzębski Węgiel przegrał z PGE Skrą Bełchatów 0:3 w drugim meczu półfinału Plus Ligi. Nasza drużyna jedynie w pierwszym secie toczyła wyrównaną walkę z rywalem. Kolejna porażka będzie oznaczać brak awansu do finału rozgrywek.

2014-04-07 00:00 Autor: mkor
Mariusz Wlazły odegrał kluczową rolę w tym meczu - co do tego są zgodni niemal wszyscy
0

Jastrzębski Węgiel przegrał pierwszy półfinał. Dziś weźmie rewanż?

- W ostatniej fazie meczu decydująca okazała się zagrywka - powiedział po przegranym 2:3 meczu półfinałowym ze Skrą Bełchatów kapitan Jastrzębskiego Węgla - Michał Łasko. Jastrzębski przegrał mimo, że prowadził już w tym spotkaniu 2:1. Dzisiaj okazja do rewanżu.

2014-04-07 00:00 Autor: mkor, źródło: JW, Plus Liga
Częściej będziemy oglądać takie obrazki...
0

Co to będzie za starcie! Jastrzębski vs. Skra

Żarty na bok. Po pewnym wyeliminowaniu Cerrad Czarnych Radom, teraz Jastrzębski Węgiel zmierzy się z PGE Skrą Bełchatów. Stawką będzie finał mistrzostw Polski.

2014-04-02 00:00 Autor: mkor
0

Wyjazdowe zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla

Jastrzębski Węgiel po awansie do najlepszej szóstki Ligi Mistrzów tym razem zwyciężył w Plus Lidze. Pewnie pokonał transfer Bydgoszcz 3:0. Prawdziwe emocje szykują się jednak w środę.

2014-01-26 00:00 Autor: mkor, źródło: Plus Liga
0

Skra kolejny raz pokonana. Jastrzębski Węgiel awansuje do finału Pucharu Polski

Ogromny sukces odnieśli siatkarze z Jastrzębskiego Węgla, którzy przed własną publicznością pokonali PGE Skrę Bełchatów 3:0. Dzięki odniesionemu zwycięstwu siatkarze awansowali do turnieju finałowego Pucharu Polski.

2013-01-11 00:00 Autor: pww; źródło: jastrzebskiwegiel.pl