PGE Skra Bełchatów

Jastrzębski Węgiel wygrywa ze Skrą i jest bliżej finału PlusLigi
0

Jastrzębski Węgiel w atmosferze katastrof górniczych rozegrał w sobotę pierwszy mecz półfinałowy Mistrzostw Polski. Obrońcy tytułu pokonali PGE Skrę Bełchatów 3:0 i prowadzą 1:0 w rywalizacji do dwóch zwycięstw. Mecz poprzedziła minuta ciszy, zawodnicy wystąpili z czarnymi wstążkami na koszulkach na znak żałoby.

2022-04-25 11:00 Autor: KB, źródło: jastrzebskiwegiel.pl
Jastrzębski Węgiel zagra o finał Mistrzostw Polski
0

W środowy wieczór kibice Jastrzębskiego Węgla mieli powody do radości. Trzeci i decydujący mecz w ćwierćfinale PlusLigi zakończył się zwycięstwem jastrzębian 3:0. Jastrzębski w półfinale zmierzy się ze Skrą Bełchatów. Pierwszy mecz w serii do dwóch zwycięstw już w sobotę w Jastrzębiu-Zdroju.

2022-04-22 11:32 Autor: KB, źródło: jastrzebskiwegiel.pl
Jastrzębski Węgiel pokonuje PGE Skrę w tie-breaku
0

W rozegranym w Jastrzębiu-Zdroju meczu 8. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel po fantastycznym spotkaniu pokonał PGE Skrę Bełchatów 3:2.

2019-12-01 10:28 Autor: JP, źródło: JW
JW: jesteśmy w półfinale mistrzostw Polski![wideo]
0

W drugim meczu ćwierćfinału play off Plusligi Pomarańczowi rozgromili w trzech setach aktualnych mistrzów Polski. Po zwycięstwie z PGE Skrą Bełchatów nasza drużyna awansowała do najlepszej czwórki w lidze! Jak spotkanie oceniają zawodnicy?

2019-04-01 10:28 Autor: ap
Pierwsze starcie o półfinał dla Pomarańczowych!
0

W pierwszym meczu ćwierćfinału play off Jastrzębski Węgiel pokonał mistrza Polski PGE Skrę Bełchatów 3:2 i objął prowadzenie w rywalizacji toczonej do dwóch wygranych. Rewanż już w sobotę w Bełchatowie. Co po spotkaniu powiedzieli trenerzy obu drużyn?

2019-03-28 09:41 Autor: ap, źródło: jastrzebskiwegiel.pl
Kolejne zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla, Skra ugrała tylko punkt
0

Wynikiem 3-2 zakończyło się spotkanie Jastrzębskiego Węgla ze Skrą Bełchatów. Dzięki niemu jastrzębianie wyprzedzili rywali w tabeli PlusLigi.

2016-11-10 20:51 Autor:
Kolejny hit w Jastrzębiu. Ciasno w czołówce PlusLigi
0

Już w najbliższą środę (9.11) do hali Jastrzębskiego Węgla zawita PGE Skra Bełchatów. Mecz rozpocznie się o godzinie 18 w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej.

2016-11-07 21:42 Autor:
0

Walczyli do końca, ale ostatecznie są poza podium Plus Ligi

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla przegrali walkę o brązowy medal mistrzostw Polski. W decydującym meczu ulegli w Bełchatowie Skrze 3:1 (19:25, 25:23, 29:27, 25:23).

2015-05-07 08:20 Autor: mkor
0

Jastrzębski Węgiel odmienia losy rywalizacji meczu o brąz

Jastrzębski Węgiel ponownie pokonał PGE Skrę Bełchatów po tie-breaku i doprowadził do piątego meczu o brąz, który odbędzie się już jutro.

2015-05-05 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Jastrzębski Węgiel nie składa broni

Jastrzębski Węgiel sprawił niespodziankę w Bełchatowie i wrócił do gry w meczu o brązowy medal po zwycięstwie w tie-breaku.

2015-05-01 00:00 Autor: mkor, źródło: JW