PHL

JKH GKS Jastrzębie podejmie na Jastorze drużynę STS-u Sanok. Do gry po kontuzji wraca co najmniej czterech graczy
0

Już jutro na Jastorze JKH GKS Jastrzębie zagra z STS Sanok

22 stycznia o godz. 19:00 rozpocznie się na Jastorze mecz Polskiej Hokej Ligi pomiędzy JKH GKS Jastrzębie a Ciarko PBS Bank STS Sanok.

2016-01-21 11:55 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS Jastrzębie minimalnie przegrywa na Jastorze z Mistrzem Polski 2:3
0

Ambitna walka i minimalna przegrana. JKH uległ Mistrzowi Polski

Zdziesiątkowani jastrzębianie postawili się Mistrzowi Polski, który wygrał na Jastorze po zaciętym i emocjonującym meczu walki. GKS Tychy decydujące trafienie zadał dopiero w 50. minucie, gdy wynik meczu na 3:2 ustalił Mateusz Bepierszcz.

2016-01-18 12:00 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Kolejna porażka JKH GKS Jastrzębie. Osłabiony skład jastrzębian uległ na Jastorze nowotarżanom 0:5
0

Osłabiony JKH GKS Jastrzębie przegrywa z Podhalem. Już jutro na Jastorze Mistrz Polski

Nie tylko z rywalami walczą hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Okrojony skład z powodu kontuzji przetrzebiła dodatkowo epidemia grypy. Tak osłabiony wicemistrz Polski nie był w stanie przeciwstawić się nowotarżanom, którzy ponad półtora roku czekali na wygraną na Jastorze i w końcu się doczekali.

2016-01-16 10:50 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
15 stycznia, w piątek, na Jastor zawita ekipa TatrySki Podhale Nowy Targ
0

Już jutro na Jastor zawita Podhale Nowy Targ

W piątek 15 stycznia na jastrzębskie lodowisko Jastor zawita drużyna TatrySki Podhale Nowy Targ. Czy przewaga związana z grą "u siebie" pozwoli na przerwanie złej passy?

2016-01-14 12:50 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS Jastrzębie po raz kolejny przegrywa mecz Polskiej Hokej Ligi. Tym razem w ciężkim boju uległ w rzutach karnych Cracovii
0

Kolejna porażka JKH GKS Jastrzębie. Zadecydowały rzuty karne

Nie udało się przerwać trwającej miesiąc serii porażek. Na osłodę kibicom jastrzębscy hokeiści postawili trudne warunki liderowi Polskiej Hokej Ligi i z trudnego terenu pod Wawelem wywożą jednopunktową zdobycz.

2016-01-13 11:33 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
0

Mateusz Danieluk: musimy się wziąć za siebie!

Pomimo wysokiego zwycięstwa z KTH Krynica, w jastrzębskim zespole ani myślą popadać w samozachwyt. O tym, że postawa zespołu pozostawia dużo do życzenia mówił także napastnik JKH - Mateusz Danieluk.

2014-01-09 00:00 Autor: Mateusz Kornas
0

Hokej: kryzys JKH. Kolejna porażka

JKH GKS Jastrzębie przegrał na wyjeździe z HC GKS Katowcie 6:2. Gole dla JKH zdobyli Radek Prochazka i Richard Kral.

2013-10-23 00:00 Autor: mkor, źródło: JKH
Fani JKH nie mieli dzisiaj powodów do radości
0

Nie tak to miało wyglądać... JKH przegrywa z Tychami

JKH GKS Jastrzębie przegrał przed własną publicznością z GKS-em Tychy 0:2. Tym samym zespół nie podtrzymał passy 3 zwycięstw z rzędu na swojej tafli i spadł w ligowej tabeli.

2013-10-08 00:00 Autor:
W tym sezonie PHL jastrzębianie już drugi raz muszą uznać wyższość Comarch Cracovii
0

Cracovia za mocna dla JKH

Znowu się nie udało. Po porażce na własnej tafli z Comarch Cracovią, także na wyjeździe jastrzębscy hokeiści okazali się bezradni i polegli 1:3.

2013-09-28 00:00 Autor: mkor, źródło: JKH
Robert Slipczenko zagrał kolejny dobry mecz, ale tym razem nie zachował czystego konta
0

Hokeiści przegrywają szlagierowy mecz

Cracovia Comarch za mocna dla jastrzębskich hokeistów. W rozegranym awansem meczu 13. kolejki PHL, JKH GKS Jastrzębie uległ przed własną publicznością mistrzowi Polski 1:3.

2013-09-21 00:00 Autor: mkor, źródło: JKH