Piłka nożna

GKS Jastrzębie przegrywa w meczu z Łęczną
1

W zaległym meczu 7. kolejki Fortuna 1 Ligi przegrywamy na wyjeździe z Górnikiem Łęczna 2:1. Gospodarze zwycięstwo zapewnili sobie w czwartej minucie doliczonego czasu gry, chwilę wcześniej nie wykorzystując rzutu karnego.

2020-11-12 09:24 Autor: mk, źródło: GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie: przełamanie w Opolu!
0

Po pięciu miesiącach bez zwycięstwa GKS Jastrzębie ma w końcu przełamanie! W Opolu wygrywamy 2:0 po golach Daniela Szczepana i Farida Alego.

2020-11-09 09:13 Autor: mk, źródło: GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie odpada z Pucharu Polski
0

W meczu 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski przegrywamy w Wodzisławiu Śląskim z Puszczą Niepołomice i odpadamy z rozgrywek.

2020-11-04 17:39 Autor: mk, źródło: GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie przegrywa z GKS Tychy
0

W meczu 10. kolejki Fortuna 1 Ligi przegrywamy w meczu wyjazdowym z GKS-em Tychy 1:3.

2020-10-25 17:17 Autor: mk, źródło: GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie przegrywa w Niecieczy
0

W meczu 9. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie przegrywa na wyjeździe z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza 0:2.

2020-10-18 13:21 Autor: mk, źródło: GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie przerywa złą passę
0

W meczu 8. kolejki Fortuna 1 Ligi przerywamy serię porażek dzięki wyjazdowemu remisowi 1:1 z Miedzią Legnica. Gola dla GKS-u Jastrzębie zdobył w 42. minucie Daniel Szczepan, a dla remis gospodarzom dał Krzysztof Drzazga, który pokonał Drazika w 82. minucie.

2020-10-12 10:56 Autor: mk, źródło: GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie: mecz odwołany z powodu COVID-19
0

Zaplanowany na 4 października mecz GKS-u Jastrzębie z Górnikiem Łęczna został odwołany.

2020-10-05 09:30 Autor: mk
GKS Jastrzębie przegrywa w Niepołomicach
0

W spotkaniu 6. kolejki Fortuna 1 Ligi przegrywamy na wyjeździe z Puszczą Niepołomice 1:2. Jedynego gola dla GKS-u zdobył w doliczonym czasie drugiej połowy Daniel Szczepan, który pewnie wykorzystał rzut karny.

2020-10-01 10:17 Autor: mk, źródło: GKS Jastrzębie
GKS: porażka z Widzewem
0

W meczu 5. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie przegrywa w Łodzi z Widzewem 0:1. Jedynego gola w tym spotkaniu zdobył w 37. minucie meczu Mateusz Możdżeń.

2020-09-28 09:55 Autor: mk; źródło: GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie: porażka w starciu z Chrobrym Głogów
0

W meczu 4. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie przegrał na wyjeździe z Chrobrym Głogów 0:1. Jedynego gola w spotkaniu zdobył w 69. minucie Mateusz Machaj.

2020-09-21 09:29 Autor: mk; źródło: GKS Jastrzębie