Piłka nożna

II liga: Rozwój Katowice z wizytą przy Harcerskiej
0

W najbliższą sobotę na stadionie przy ul. Harcerskiej dojdzie do kolejnego spotkania GKS-u Jastrzębie. Tym razem naprzeciw zawodników Jarosława Skrobacza stanie ekipa Rozwoju Katowice.

2017-10-17 18:16 Autor: PS
Przełamanie GKS-u w Tarnobrzegu
0

W meczu 13. Kolejki II ligi GKS Jastrzębie pokonał Siarkę Tarnobrzeg 2:0 po bramkach Kamila Adamka oraz Dominika Szczęcha.

2017-10-14 19:52 Autor: PS, źródło: gksjastrzebie.com
II liga: Pierwsza porażka GKS-u przy Harcerskiej
0

W meczu 12. kolejki II ligi GKS 1962 Jastrzębie przegrywa z Garbarnią Kraków 1:2. Bramkę dla GKS-u zdobył Daniel Szczepan. Jest to pierwsza porażka zawodników Jarosława Skrobacza na własnym terenie w tym sezonie.

2017-10-07 19:12 Autor: PS, źródło: gksjastrzebie.com
Prezes GKS-u 1962 Jastrzębie chce postawić na wychowanków - wywiad z Dariuszem Stanaszkiem
0

Gościem 6. wydania programu „Dziękuję, nie słodzę” był Dariusz Stanaszek, prezes klubu piłkarskiego GKS Jastrzębie. To pierwszy wywiad prezesa po awansie GKS do II ligi. Mówi m.in. o słodko-gorzkim smaku sukcesu, odbudowywaniu zaufania do klubu, relacjach z kibicami i planach na przyszłość.

2017-10-04 19:55 Autor: PS
II liga: Pechowy remis GKS-u w meczu na szczycie tabeli
0

W meczu 11. Kolejki II ligi GKS 1962 Jastrzębie zremisował z Radomiakiem Radom 1:1. Bramkę dla GKS-u zdobył Kamil Jadach, a wyrównał w doliczonym czasie gry z rzutu karnego Leandro.

2017-10-02 09:10 Autor: PS, źródło: gksjastrzebie.com
Kamil Adamek zawodnikiem GKS-u 1962 Jastrzębie
0

Nowym napastnikiem GKS-u od wczoraj jest zaprawiony w ligowych bojach Kamil Adamek.

2017-09-29 08:24 Autor: PS, źródło: gksjastrzebie.com
GKS 1962 Jastrzębie podzielił się punktami z Wisłą Puławy
0

W meczu 10. kolejki II ligi GKS zremisował przy Harcerskiej z Wisłą Puławy 1:1. Bramkę dla zespołu Jarosława Skrobacza zdobył w 8. minucie Krzysztof Gancarczyk.

2017-09-25 08:53 Autor: PS, źródło: gksjastrzebie.com
Jastrzębska Spółka Węglowa partnerem GKS-u 1962 Jastrzębie
0

Nowym partnerem GKS-u 1962 Jastrzębie została Jastrzębska Spółka Węglowa. Umowę o współpracy podpisano wczoraj, 20 września, w siedzibie JSW.

2017-09-21 09:14 Autor: PS, źródło: gksjastrzebie.com
II liga: Warta Poznań przerywa serię GKS-u Jastrzębie
0

W 9 kolejce II ligi piłkarze Jarosława Skrobacza pierwszy raz w tym sezonie musieli uznać wyższość swoich rywali. Porażka 0:1 z Wartą Poznań, przerwała serię 8 spotkań bez porażki.

2017-09-16 21:07 Autor: PS, źródło: gksjastrzebie.com
III liga: Pniówek Pawłowice zmierzy się z czerwoną latarnią
0

Kolejny mecz mają przed sobą zawodnicy Jana Wosia. W 8 kolejce, rozgrywek III ligi Pniówek zmierzy się z Polonią Głubczyce.

2017-09-14 10:59 Autor: PS