Piłka nożna jastrzębie

Grabownia też za mocna. Żar przegrywa z Jednością (4:0)
0

Porażką 4:0 zakończył się niedzielny mecz Żaru Szeroka. Rywalem jastrzębskiej drużyny była Jedność Grabownia.

2023-05-16 13:00 Autor: KB
Dąb za mocny. Żar przegrywa u siebie (0:2)
0

W meczu 19. kolejki rybnickiej B-klasy Żar Szeroka podejmował trzecią siłę ligi, Dąb Dębieńsko. Ekipa gospodarzy postawiła się faworyzowanym gościom, ale ostatecznie to przyjezdni wygrali to spotkanie.

2023-05-10 17:00 Autor: kb
Żar wygrywa z Rowniem. Dobry mecz przy Sławika (2:1)
0

Zawodnicy i cała społeczność klubu LKS Żar Szeroka mogą odetchnąć z ulgą. W końcu udało im się przerwać złą serię i odnieść zwycięstwo. W weekend pokonali oni na własnym boisku zespół Iskry Rowień 2:1.

2023-04-25 17:00 Autor: KB
Nieudany powrót na Sławika. Żar przegrywa z Kamieniem (0:2)
0

W trzecim meczu rundy wiosennej, a w pierwszym na boisku przy ul. Sławika Żar Szeroka zmierzył się z drużyną KP Kamień. W meczu "o 6 punktów" lepsi okazali się goście.

2023-04-18 15:00 Autor: KB
Remis z wiceliderem. Żar Szeroka utrzymał wynik do końca
0

W niedzielne popołudnie zawodnicy Żaru Szeroka zmierzyli się na wyjeździe z wiceliderem rozgrywek rybnickiej B-klasy, KS Szczerbice. Ten wyjazd piłkarze z Szerokiej mogą zaliczyć do udanych.

2023-04-03 15:00 Autor: KB
Skromnie, ale zwycięsko. GKS Jastrzębie pokonał Śląsk Wrocław
0

Tylko jedna bramka padła w sobotnim spotkaniu pomiędzy GKS-em Jastrzębie a drugą drużyną Śląską Wrocław. Jastrzębianie pokonali swoich rywali i odnieśli piąte ligowe zwycięstwo w tym sezonie.

2022-09-26 09:00 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com
GKS: Trenerze, witamy w Jastrzębiu!
0

Nowym członkiem sztabu szkoleniowego GKS-u Jastrzębie został 39-letni Ołeksandr Szeweliuchin, który objął funkcję pierwszego asystenta trenera Grzegorza Kurdziela.

2021-12-22 10:20 Autor: MZ, źródło: GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie: ostatnia porażka w tym sezonie
0

W ostatnim tegorocznym meczu GKS Jastrzębie przegrał przy Harcerskiej z Koroną Kielce 0:2. Oznacza to, że przerwę zimową jastrzębianie na przedostatnim miejscu w tabeli Fortuna 1 Ligi z trzynastoma punktami na koncie.

2021-12-06 08:29 Autor: MZ, źródło: GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie: Znamy nazwisko nowego trenera