Piotr Pacholski

GKS z kolejnym remisem
0

GKS 1962 Jastrzębie zremisował na własnym boisku z Piastem Żmigród 1:1. Bramkę dla gospodarzy zdobył Kamil Szymura.

2017-04-15 17:43 Autor: gs
0

Niespodziewany gest piłkarzy Spójnii na Stadionie Miejskim

Utworzyli szpaler i gratulowali zwycięzcom. Zawodnicy Spójni Landek rozpoczęli ostatni mecz od gest dużego szacunku wobec swojego rywala - GKS-u 1962 Jastrzębie. Na boisku mistrzowie IV ligi potwierdzili swoją wyższość.

2014-06-10 00:00 Autor: mkor, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
0

Zaczęli od pucharowej wygranej. Jak spiszą się w lidze?

W sobotę GKS 1962 Jastrzębie rozpoczyna batalię w IV lidze. Na razie podopieczni Grzegorza Łukasika zanotowali imponujący start sezonu, pokonując Płomień Czuchów 9-2. Mecz rozegrano w ramach podokręgowego pucharu Polski.

2013-08-09 00:00 Autor: mkor, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
0

GKS Jastrzębie: 3:1 w Ornontowicach

Kolejne wyjazdowe zwycięstwo zanotowali piłkarze jastrzębskiego GKS-u. Po bramkach Bartosza Hajczuka, Piotra Pacholskiego i Kamila Jadacha jastrzębianie pokonali 3:1 Gwarka Ornontowice. Wynik mógł być mniej korzystny, ale kilka minut przed końcem rzut karny obronił Grzegorz Drazik.

2012-10-13 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
0

GKS remisuje z Naprzodem Rydułtowy

GKS 1962 Jastrzębie w spotkaniu 27. kolejki drugiej grupy śląskiej IV ligi zremisował na własnym boisku z Naprzodem Rydułtowy 1:1. Bramkę dla jastrzębian strzelił w 53. minucie Kamil Duda, a 17 minut później wyrównał Patryk Organista.

2012-05-26 00:00 Autor: gs
0

GKS Jastrzębie pewnie pokonuje GTS Bojszowy

GKS 1962 Jastrzębie pewnie pokonał GTS Bojszowy 4:0 w spotkaniu 24. kolejki drugiej grupy śląskiej IV ligi. O losach meczu rozstrzygnęła pierwsza połowa, w której jastrzębianie zdobyli trzy gole.

2012-05-05 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
Piłkarze GKS-u Jastrzębie wciąż są w tym roku niepokonani
0

Niepokonani również w Pucharze. Piłkarze GKS-u lepsi od Przyszłości Rogów

Piłkarze GKS-u Jastrzębie awansowali do ćwierćfinału Pucharu Polski na szczeblu województwa śląskiego. GKS wygrał na własnym boisku z trzecioligową Przyszłość Rogów 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył z rzutu wolnego Marek Sobik.

2012-04-24 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
1

GKS zaprezentował się w Galerii

Wczoraj w Galerii Jastrzębie odbyła się impreza pod hasłem "Poznaj smaki Gieksy". Jej głównym wydarzeniem była prezentacja składu GKS-u 1962 Jastrzębie na rundę wiosenną obecnego sezonu.

2012-03-03 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
0

GKS 1962 Jastrzębie: sparingowa porażka z ROW-em Rybnik

W kolejnym sparingowym spotkaniu piłkarze GKS-u Jastrzębie przegrali z drugoligowym ROW-em Rybnik 2:4.

2012-02-12 00:00 Autor: gs