PLH

archiwum
0

Arcyważne mecze z Cracovią i Zagłębiem

Już jutro hokeiści JKH GKS zagrają niezwykle ważne spotkanie z Cracovią. Porażka jastrzębian może spowodować wypadnięcie poza czołową czwórkę.

2012-01-26 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

JKH GKS: Tychy górą w walce o 6 punktów

Tym razem nie udało się przywieźć hokeistom JKH GKS punktów z Tychów. Po zaciętym spotkaniu gospodarze wygrali 5:3 i zbliżyli się do jastrzębian na 1 punkt w tabeli.

2012-01-25 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
Mimo asysty Kamil Kosowski nie był zadowolony ze swojego występu
0

Unia wywozi trzy punkty z Jastrzębia

Hokeiści Unii Oświęcim dobrze spisali się w wyjazdowym spotkaniu w Jastrzębiu. Po zaciętym meczu pokonali JKH GKS 4:3 i zbliżyli się do jastrzębian na 2 punkty w ligowej tabeli.

2012-01-20 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

Ważne spotkanie z Unią

Nietypowo, bo w czwartek, hokeiści JKH GKS wyjadą na taflę lodowiska Jastor aby zmierzyć się z czwartą w tabeli Unią Oświęcim. Jest to niezwykle ważne spotkanie, którego przebieg w późniejszym czasie może decydować o pozostaniu w czwórce.

2012-01-18 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
Kibice JKH GKS mogli byc zadowoleni z postawy swoich ulubieńców
0

Grad goli na Jastorze. Toruń na kolanach

Wynikiem 9:1 zakończył się pojedynek między JKH GKS Jastrzębie a Nestą Toruń. Jastrzębianie nie dali większych szans przyjezdnym strzelając w trzeciej tercji aż 5 goli.

2012-01-16 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

Dwa punkty wywiezione z Nowego Targu

Dogrywką zakończyło się spotkanie 30. kolejki PLH między MMKS Podhale a JKH GKS Jastrzębie. Gola na wagę zwycięstwa zdobył Szymon Marzec.

2012-01-14 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

Podhale i Toruń na drodze po kolejne punkty

MMKS Podhale Nowy Targ i Nesta Toruń są kolejnymi rywalami JKH GKS w drodze do najlepszej czwórki PLH. Oba spotkania są bardzo ważne, gdyż sytuacja w tabeli robi się coraz bardziej napięta.

2012-01-12 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

Lider pokonany. Dwie bramki Górnego

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali lidera PLH na własnym lodowisku 6:4. Dwie bramki dla gospodarzy strzelił młody obrońca, Kamil Górny.

2012-01-10 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

Dreszczowiec na Jastorze. Dwa punkty zostają w Jastrzębiu.

Dopiero po dogrywce hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali niżej notowanych rywali z Sosnowca. Decydującą bramkę dla gospodarzy strzelił Richard Bordowski zatrzymując 2 punkty dla swojego zespołu.

2012-01-08 00:00 Autor: Mateusz Matkowski