PLH

Lider za mocny. Katowice wygrywają w derbach (2:1)
0

Niedzielne derby w Satelicie Spodka musiały zakończyć czyjąś zwycięską passę i, niestety, to katowiczanie swoją podtrzymali. W ramach 14. kolejki Tauron Hokej Ligi lider z Katowic pokonał JKH GKS Jastrzębie 2:1 (0:0, 1:1, 1:0), zdobywając decydującego gola w 56. minucie zawodów. Widowisko było bardzo wyrównane, ale w kluczowych momentach mistrzowie Polski przechylili szalę na swoją stronę.

2023-10-23 09:00 Autor: kb
Twierdza lidera zdobyta. JKH GKS Jastrzębie wygrywa w Oświęcimiu
0

Do tego, że hokeiści JKH GKS-u Jastrzębie strzelają w tym sezonie mało bramek już się przyzwyczailiśmy. Nie inaczej było we wczorajszym meczu z liderem, Unią Oświęcim. Jedno trafienie, i to już z 7. minuty wystarczyło do zwycięstwa w całym spotkaniu. Twierdza lidera zdobyta, to była pierwsza porażka Unii w tym sezonie.

2022-10-19 15:00 Autor: KB, źródło: jkh.pl
Nieudany weekend JKH. Dwie minimalne porażki
0

Za nami weekend pełen hokejowych emocji w wykonaniu zawodników JKH GKS Jastrzębie. W piątek jastrzębianie mierzyli się z Mistrzami Polski z Katowic. Ten mecz był godny derbów, ostatecznie to katowiczanie wygrali 3:2. W niedzielę natomiast na Jastorze po dogrywce lepsza od JKH okazała się Unia Oświęcim.

2022-10-17 15:00 Autor: KB
0

JKH wygrywa z Cracovią. Rozstrzygnięcie w piątek

Trwa dobra passa JKH. Dziś drużyna wygrała z Comarch Cracovią 3:2. Decydujący pojedynek odbędzie się w piątek o godzinie 18.30.

2013-03-27 00:00 Autor: pww
0

Pogrom na Jastorze. JKH walczy dalej

Niezwykłe emocje i niesamowita radość towarzyszyły dzisiejszej rozgrywce na lodowisku Jastor, gdzie JKH rozgromił Comarch Cracovię 5:0. Dzięki temu jastrzębianie wciąż mają szansę na złoty medal .

2013-03-25 00:00 Autor: pww
0

JKH w finale Polskiej Ligi Hokejowej

Czwarty raz z rzędu JKH GKS Jastrzębie pokonał GKS Tychy. Tym samym drużyna awansowała do finału Polskiej Ligi Hokejowe.

2013-03-10 00:00 Autor: pww; źródło: jkh.pl
archiwum
0

JKH GKS: Bez niespodzianki w Sosnowcu

Czternasty raz z rzędu hokeiści JKH GKS pokonali Zagłębie Sosnowiec. Tym razem 8:3 na tafli rywala.

2013-01-05 00:00 Autor: mm
archiwum
0

JKH GKS: Zatko katem Oświęcimia

Jastrzębscy hokeiści odbudowali swoją formę i w piątek pokonali w Oświęcimiu miejscową Unię 3:0. Dwie bramki dla GKS-u zdobył były zawodnik biało-niebieskich Miroslav Zatko.

2012-12-08 00:00 Autor: mm
archiwum
0

JKH GKS: Koszmar drugich odsłon

Osłabieni kolejną kontuzją jastrzębianie nie dali rady Cracovii. Fatalna druga tercja w wykonaniu naszego zespołu zadecydowała o porażce pod Wawelem.

2012-12-05 00:00 Autor: jkh.pl
archiwum
0

JKH GKS: Solidne lanie od Mistrza Polski

Fatalnie w niedzielny wieczór zaprezentowali się przed własną publicznością hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Po słabym spotkaniu ulegli sanoczanom aż 8:2.

2012-12-03 00:00 Autor: mm