Plus Liga

Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 2:3
0

Czwarty tie-break Jastrzębskiego Węgla z rzędu. Mistrz Polski pokonany

Jastrzębski Węgiel zwyciężył na wyjeździe 3:2 z mistrzem Polski Asseco Resovią Rzeszów. To czwarty mecz sezonu i czwarty tie-break jastrzębian, którzy przyzwyczaili już kibiców do dramaturgii.

2015-11-16 14:30 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel przegrał 2:3 z drużyną z Bielsko-Białej. W sobotę 14 listopada kolejne spotkanie Plus Ligi
0

Siatkarze Węgla przegrywają w tie-breaku. W sobotę kolejny mecz

Trzecia kolejka sezonu 2015/2016 siatkarskiej Plus Ligi i trzeci tie-break Jastrzębskiego Węgla. Tym razem piątego seta lepiej rozegrali rywale jastrzębian. W sobotę kolejny mecz.

2015-11-12 11:15 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel wygrał 3:2 z Indykpolem AZS Olsztyn w II kolejce Plus Ligi
0

Jastrzębski Węgiel po raz kolejny zwycięża w tie-breaku

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla wygrali drugi mecz w bieżącym sezonie Plus Ligi. Spotkanie z Indykpolem AZS Olsztyn ponownie rozstrzygnął tie-break, a MVP został Michał Masny.

2015-11-09 10:00 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel, mat. pras.
7 listopada Jastrzębski Węgiel zagra po raz pierwszy w tym sezonie przed własną publicznością
0

W sobotę zagra Jastrzębski Węgiel. Rywalem klub z Olsztyna

7 listopada Jastrzębski Węgiel zagra po raz pierwszy w nowym sezonie przed własną publicznością. Z tego tytułu klub przewidział sporo udogodnień.

2015-11-06 09:00 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel zwyciężył na inaugurację sezonu z MKS-em Będzin 3:2
0

Jastrzębski Węgiel wygrywa na inaugurację sezonu

W pierwszym meczu nowego sezonu siatkarskiej Plus Ligi drużyna Jastrzębskiego Węglu pokonała po zaciętym meczu rywala z Będzina 3:2. Rozgrywki powróciły w nowej odsłonie po kilkumiesięcznej przerwie.

2015-11-04 07:30 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel rozpocznie zmagania w Plus Lidze. Na ostatniej prostej przed sezonem siatkarze wygrali memoriał A. Gołasia
0

Siatkarska Plus Liga rusza za dwa dni. Jastrzębski Węgiel kończy przygotowania

Już za dwa dni rozpoczną się rozgrywki siatkarskiej Plus Ligi, do której intensywnie przygotowywał się Jastrzębski Węgiel. Na finiszu jastrzębianie wygrali XI memoriał Arkadiusza Gołasia.

2015-10-28 08:00 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
0

Jastrzębski przegrywa w pierwszym meczu fazy play-off

Jastrzębski Węgiel w środowy wieczór zmierzył się z Cuprum Lubin na wyjeździe w ramach fazy play-off. Podopieczni Roberto Piazzy odnieśli bolesną porażkę, nie wygrywając nawet jednego seta.

2015-02-26 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Jastrzębski Węgiel przegrywa w Gdańsku

W zeszłą niedzielę Jastrzębski Węgiel grał na wyjeździe z Lotosem Trefl Gdańsk. Niestety podopieczni Roberto Piazzy byli bezradni wobec świetnej formy gospodarzy i przegrali 3:1.

2015-02-16 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Pomarańczowi znowu lepsi, bohaterem Quesque

Jastrzębski Węgiel odnotował bardzo ważne zwycięstwo z Transferem Bydgoszcz (3:0), co pozwoliło podopiecznym Roberto Piazzy znaleźć się na trzecim miejscu w tabeli.

2015-02-08 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Siatkarze wracają do wygrywania

Jastrzębski Węgiel odnotował kolejne zwycięstwo. W środowym spotkaniu rywalem był Effector Kielce, który tego dnia był bezradny wobec wysokiej formy pomarańczowych.

2015-02-06 00:00 Autor: mkor, źródło: JW