Plus Liga

Michał Kubiak - najlepszy zawodnik meczu
0

Wściekły Woicki, znakomity Kubiak. Jastrzębski liderem!

Jastrzębski Węgiel pewnie wygrał u siebie z Transferem Bydgoszcz 3:0 i objął fotel lidera Plus Ligi. - Teraz będzie trudno się na nim utrzymać - powiedział po meczu Michał Łasko.

2013-11-17 00:00 Autor: Mateusz Kornas
0

Jastrzębski Węgiel wygrywa, ale znowu ma problem z grą po przerwie

Jastrzębski Węgiel bez większego problemu ograł u siebie beniaminka Plus Ligi - BBTS Bielsko-Biała 3:1. Seta stracił po 10-minutowej przerwie. - Za każdym razem oznacza ona dla nas kłopoty - powiedział po meczu Lorenzo Bernardi.

2013-11-11 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Jastrzębski Węgiel wygrywa w Częstochowie

Pewne zwycięstwo 3:0 (25:20, 25:20, 25:20) odnieśli siatkarze Jastrzębskiego Węgla w meczu z AZS-em Częstochowa. Znacznie lepiej niż inagurację zagrał Krzysztof Gierczyński.

2013-10-20 00:00 Autor: mkor, źródło: Jastrzębski Węgiel, Plus Liga
0

Nadeszła Plus Liga

Ruszyła siatkarska Plus Liga. Za nami pierwszy mecz, w którym Asseco Resovia wygrała 3:0 z BBTS Bielsko-Biała. W sobotę pierwsze spotkanie w sezonie zagra Jastrzębski Węgiel.

2013-10-11 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
W mionym sezonie w rundzie zasadniczej JW ograł u siebie Resovię 3:0
0

Dwa mecze Jastrzebskiego Węgla przeciwko mistrzowi Polski

To był pracowity weekend siaktarzy Jastrzębskiego Węgla. Nasi zawodnicy rozegrali w tym czasie dwa mecze z mistrzem Asseco Resovią Rzeszów.

2013-10-07 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Jastrzębski Węgiel deklasuje Skrę w Bełchatowie!

Siatkarze z Jastrzębia bełchatowski zespół pokonali już trzeci raz w tym sezonie. Tym razem w trzech setach. W  sposób najbardziej przekonujący. "Pomarańczowi" przedłużyli tym samym serię zwycięstw z rzędu do dziesięciu.

2013-01-04 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
0

Mistrz Polski rozbity w Jastrzębiu!

Trzysetowe zwycięstwo w imponującym stylu odniósł Jastrzębski Węgiel w spotkaniu z Resovią Rzeszów. Jastrzębscy siatkarze wygrali siódmy ligowy mecz z rzędu i zachowali tym samym miano jedynej niepokonanej drużyny Plus Ligi na własnym parkiecie.

2012-12-22 00:00 Autor: gs
0

Jastrzębski 3:2 Politechnika. \"Dziwny\" mecz w Jastrzębiu

Mimo specyficznego przebiegu spotkania, siatkarzom Jastrzębskiego Węgla udało się zrewanżować za porażkę 1:3 w Warszawie. Pomarańczowi wygrywając z "inżynierami" ze stolicy, odnieśli piąte ligowego zwycięstwo z rzędu i wciąż są niepokonani we własnej hali.

2012-12-08 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
0

Męczarnie Jastrzębskiego Węgla w Kielcach

Tie-breaka potrzebowali jastrzębscy siatkarze, aby pokonać na wyjeździe Effectora Kielce. Zwycięstwo 3:2 z niżej notowanym rywalem należy jednak uznać za stratę punktu, a nie zysk dwóch.

2012-12-01 00:00 Autor: gs