Plus Liga

Patryk Czarnowski został wybrany MVP spotkania
0

Jastrzębski wygrywa z Delectą po tie-breaku

Jastrzębski Węgiel po wyrównanym spotkaniu pokonał we własnej hali Delectę Bydgoszcz 3:2.

2012-11-25 00:00 Autor: gs
0

Pewne zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla

Jastrzębska drużyna bez większych problemów pokonała na własnym parkiecie w trzech setach Indykpol AZS Olsztyn. Przedostatnia drużyna Plus Ligi nie miała argumentów, aby przeciwstawić się solidnej grze Pomarańczowych.

2012-11-17 00:00 Autor: gs
0

Jastrzębski Węgiel rozbity w Kędzierzynie

Przegrana 0:3 w setach do 18, 19 i 15 mówi wszystko. W wyjazdowym spotkaniu z ZAKSĄ podopieczni Lorenzo Bernardiego byli tylko tłem. Kiepska postawa w każdym elemencie - od przyjęcia, przez rozegranie i w konsekwencji również w ataku - nie pozwoliła siatkarzom Jastrzębskiego Węgla w nawiązaniu równorzędnej walki.

2012-11-10 00:00 Autor: gs
0

Jastrzębski przegrywa w Rzeszowie. Debiut szesnastolatka

Jastrzębski Węgiel w trzech setach przegrał wyjazdowe spotkanie z mistrzem Polski, Asseco Resovią Rzeszów. W jastrzębskiej drużynie debiut w PlusLidze zaliczył zaledwie szesnastoletni Jakub Popiwczak.

2012-10-28 00:00 Autor: gs
0

Jastrzębski Węgiel niespodziewanie przegrywa w Warszawie

Już w 2. kolejce Plus Ligi siatkarze Jastrzębskiego Węgla zanotowali pierwszą porażkę. Podopieczni Lorenzo Bernardiego ulegli na wyjeździe AZS Politechnice Warszawskiej 1:3.

2012-10-14 00:00 Autor: gs