PlusLiga

Jastrzębski wygrywa w Kędzierzynie. Walka o złoto wraca do Jastrzębia
0

Jastrzębski Węgiel by pozostać w walce o mistrzostwo Polski musiał w środę wygrać z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle i to zrobił. Jastrzębska drużyna pewnie pokonała gospodarzy 3:1. W rywalizacji to nadal ZAKSA prowadzi 2:1, ale teraz siatkarze wrócą na jastrzębską halę. Czwarty mecz serii już w sobotę!

2022-05-12 10:05 Autor: KB, źródło: jastrzebskiwegiel.pl
Jastrzębski Węgiel przegrywa drugi mecz o złoto. W środę mecz o wszystko
0

Jastrzębski Węgiel po raz drugi w rywalizacji finałowej musiał uznać wyższość ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Mimo sobotniej porażki jastrzębianie pokazali się ze zdecydowanie lepszej strony niż w pierwszym meczu, co kibicom daje jeszcze nadzieję na powrót do Jastrzębia. ZAKSA prowadzi w rywalizacji 2:0, a już w środę mecz o wszystko dla Jastrzębskiego Węgla w Kędzierzynie.

2022-05-10 16:00 Autor: KB, źródło: jastrzebskiwegiel.pl
Jastrzębski Węgiel w finale Mistrzostw Polski
0

Jastrzębski Węgiel pokonał wczoraj w Bełchatowie tamtejszą Skrę i awansował do finału fazy play-off siatkarskiej PlusLigi. Jastrzębianie po pewnym zwycięstwie u siebie 3:0, również na wyjeździe nie dali rywalom zdobyć seta. Finałowy przeciwnik nie jest jeszcze znany, będzie nim Aluron Warta Zawiercie lub ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Pierwszy mecz finałowy odbędzie się 4 maja.

2022-04-27 10:13 Autor: KB, źródło: jastrzebskiwegiel.pl
Jastrzębski Węgiel pokonuje Asseco Resovię za trzy punkty
0

W rozgrywanym awansem meczu 18. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel pokonał Asseco Resovię Rzeszów 3:1. Było to 11. zwycięstwo z rzędu drużyny.

2022-01-17 14:37 Autor: OD, JW
Jastrzębski Węgiel znów
0

Jastrzębski Węgiel znów "na czysto". Niemiecki wicemistrz nie miał żadnych szans

W meczu 3. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów Jastrzębski Węgiel pokonał wicemistrza Niemiec VfB Friedrichshafen 3:0. Dzięki temu zwycięstwu zespół umocnił  się na czele grupy A. Jednocześnie była to 10. z rzędu wygrana ekipy bez straty seta.

2022-01-14 15:40 Autor: OD, JW
Jastrzębski Węgiel wygrywa po raz ósmy bez straty seta!
0

W meczu 14. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel pokonał beniaminka ligi LUK Lublin 3:0.

2022-01-04 13:05 Autor: OD, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel po raz drugi pokonuje Trefl Gdańsk!
0

W rozegranym awansem meczu 21. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel pokonał Trefl Gdańsk 3:1.

2020-11-02 08:14 Autor: mk, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel: trzysetowa wiktoria!
0

W meczu 2. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel w znakomitym stylu pokonał Asseco Resovię Rzeszów 3:0.

2020-09-21 10:19 Autor: mk, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel: zwycięstwo w trudnym terenie
0

W pierwszym meczu nowego sezonu PlusLigi Jastrzębski Węgiel pokonał na wyjeździe Aluron CMC Wartę Zawiercie 3:2.

2020-09-14 12:08 Autor: mk; źródło: Jastrzębski Węgiel