Podhale Nowy Targ

JKH wygrywa z Podhalem w dogrywce
0

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie we wtorkowy wieczór w pojedynku "o sześć punktów" podopieczni Roberta Kalabera pokonali Podhale Nowy Targ 3:2 po dogrywce za sprawą trafień Dominika Pasia, Macieja Urbanowicza i Kamila Wróbla.

2020-01-15 08:58 Autor: JP, źródło: JKH
Po meczu z Podhalem JKH traci pozycję lidera
0

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie wracają z wyprawy na Podhale bez punktów. "Szarotki" po raz pierwszy w sezonie przełamały impas w starciach z jastrzębianami, a wynik tego wyrównanego i szybkiego spotkania został ustalony w drugiej tercji meczu. Po tej porażce nasza drużyna straciła pozycję lidera tabeli Polskiej Hokej Ligi na rzecz GKS Tychy.

2019-12-09 08:55 Autor: JP, źródło: JKH
JKH zatrzymał halny z Podhala
0

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie we wtorkowy wieczór pokonali na Jastorze rozpędzone Podhale Nowy Targ 5:2 (1:0, 3:1, 1:1). Dorobkiem strzeleckim po naszej stronie podzielili się: Martin Kasperlik, Radosław Sawicki, Jesse Rohtla i Artem Iossafov.

2019-11-13 08:59 Autor: JP, źródło: JKH
Czy JKH przełamie dziś dobrą passę Podhala?
0

Dziś i jutro hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozegrają dwa kolejne spotkania, podejmując Podhale Nowy Targ oraz Kadrę PZHL U23. Początek obu meczów o godz. 18:00.

2019-11-12 12:49 Autor: JP, źródło: JKH
JKH GKS: trzymali w napięciu do samego końca
0

Hokeiści Jastrzębskiego Klubu Hokejowego wygrali wczoraj z Podhalem Nowy Targ, choć jeszcze na początku 43. minuty przegrywali 2:5.

2019-10-07 09:30 Autor: AM; źródło JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS Jastrzębie w finale Pucharu Polski!
0

JKH GKS Jastrzębie sensacyjnie wyeliminował Tauron KH GKS Katowice, lidera PHL, z walki o Puchar Polski. W finale turnieju nasi hokeiści zagrają z Podhalem Nowy Targ.

2018-12-28 11:02 Autor: ap
Nieudany start w Nowym Targu
0

Zespół TatrySki Podhale Nowy Targ w niedzielny wieczór wykonał drugi krok w stronę półfinału. "Szarotki" po zaciętym spotkaniu wygrały bez straty gola. Sytuacja hokeistów JKH GKS Jastrzębie jest nie do pozazdroszczenia ale wszystko jest jeszcze możliwe. Teraz walka o awans do najlepszej czwórki przeniesie się na Jastor.

2018-02-27 16:16 Autor: PS, źródło: jkh.pl
Porażka JKH na zakończenie rundy zasadniczej
0

Po dramatycznym boju hokeiści JKH GKS Jastrzębie przegrali w ostatniej kolejce z Podhalem w Nowym Targu 2:3. Porażka dla jastrzębianie oznacza piąte miejsce w tabeli po sezonie zasadniczym. Tym samym ćwierćfinałowa rywalizacja z Szarotkami rozpocznie się 24 lutego na Podhalu.

2018-02-12 14:39 Autor: PS, źródło: jkh.pl
Kolejna porażka JKH GKS Jastrzębie. Osłabiony skład jastrzębian uległ na Jastorze nowotarżanom 0:5
0

Osłabiony JKH GKS Jastrzębie przegrywa z Podhalem. Już jutro na Jastorze Mistrz Polski

Nie tylko z rywalami walczą hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Okrojony skład z powodu kontuzji przetrzebiła dodatkowo epidemia grypy. Tak osłabiony wicemistrz Polski nie był w stanie przeciwstawić się nowotarżanom, którzy ponad półtora roku czekali na wygraną na Jastorze i w końcu się doczekali.

2016-01-16 10:50 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
15 stycznia, w piątek, na Jastor zawita ekipa TatrySki Podhale Nowy Targ
0

Już jutro na Jastor zawita Podhale Nowy Targ

W piątek 15 stycznia na jastrzębskie lodowisko Jastor zawita drużyna TatrySki Podhale Nowy Targ. Czy przewaga związana z grą "u siebie" pozwoli na przerwanie złej passy?

2016-01-14 12:50 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie