Polonia Bytom

Derby dla Jastrzębia! GKS pokonuje Polonię Bytom (4:2)
0

Za nami derbowy weekend w Jastrzębiu-Zdroju. GKS Jastrzębie podejmował Polonię Bytom. Mecz pełen emocji zakończył się zwycięstwem GieKSy 4:2!

2023-08-28 17:00 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com
Ostatni sparing na minus. W sobotę wracają rozgrywki ligowe
0

W ostatnim meczu sparingowym przed rozpocząciem rundy wiosennej piłkarze GKS-u Jastrzębie ulegli Polonii Bytom 3:1. W sobotę (25 lutego) wracają rozgrywki ligowe.

2023-02-20 16:00 Autor: kb
Pewne zwycięstwo Pniówka w sparingu z Polonią Bytom
0

Kolejny sparing mają za sobą zawodnicy Pniówka Pawłowice, tym razem zmierzyli się z Polonią Bytom.

Hokej: jastrzębianie przerwali czarną serię
0

Po zaciętym spotkaniu hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali Polonię Bytom 2:1 i zdobyli pierwszy komplet punktów w ramach rozgrywek grupy silniejszej Polskiej Hokej Ligi. Tym samym przerwali serię siedmiu porażek z rzędu.

2017-01-05 00:30 Autor: df, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Już w piątek do Jastrzębia przyjedzie Polonia Bytom
0

18 listopada o godz. 18 na jastrzębskim Jastorze JKH GKS podejmować będzie 4 zespół PHL, TMH Tempish Polonię Bytom

2016-11-16 19:54 Autor:
Polonia Bytom wygrała pierwszy mecz sparingowy z JKH GKS Jastrzębie. 13 lutego rewanż na Jastorze
0

JKH przegrał dziś sparing w Bytomiu. W sobotę rewanż na Jastorze

W piątkowym meczu sparingowym podopieczni Roberta Kalábera przegrali w Bytomiu z Polonią 1:2. O zwycięstwie gospodarzy zdecydowały rzutu karne, a konkretnie udany najazd Dmytro Demjaniuka. Rewanż w sobotę o godzinie 11:30 na lodowisku Jastor. Wstęp BEZPŁATNY!

2016-02-12 22:00 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS Jastrzębie otrzymał 300 tysięcy złotych wsparcia finansowego od Miasta Jastrzębie-Zdrój
0

JKH GKS Jastrzębie uzyskał pokaźne wsparcie finansowe od miasta

300 tysięcy złotych otrzymał od miasta Jastrzębski Klub Hokejowy w ramach wsparcia jastrzębskiego sportu.

2015-11-20 14:30 Autor: ps, źródło: JKH
JKH wygrał na Jastorze 5:2 z Zagłębiem Sosnowiec. Ostatecznie jastrzębianie zajęli 4. miejsce w sezonie 2015/2016
0

Zwycięstwo JKH na Jastorze. Już jutro jastrzębianie zagrają w katowickim spodku

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie zwyciężyli na własnym lodowisku z HK Zagłębie Sosnowiec. Jastrzębianie jutro rozegrają powtórzony mecz z Polonią Bytom...w katowickim spodku!

2015-11-16 10:00 Autor: ps, źródło: JKH, mat. pras.
Dobra passa JKH GKS Jastrzębie trwa. Drużyna wygrała trzy ostatnie spotkania.
0

Czy jastrzębscy hokeiści przedłużą w ten weekend serię zwycięstw?

Niezła passa hokeistów z Jastrzębia-Zdroju trwa. Drużyna JKH GKS Jastrzębie zwyciężyła w każdym z trzech ostatnich meczów. Jak będzie w ten weekend?

2015-10-02 05:00 Autor: ps
0

JKH lepszy od Naprzodu Janów

Hokeiści Jastrzębskiego Klubu Hokejowego ograli Naprzód Janów 6:3. Zwłaszcza w ostatniej tercji nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania.

2015-09-29 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.