Polska Hokej Liga

Hokej: w Nowym Targu kibice zobaczyli festiwal bramek
0

Aż trzynaście bramek padło w piątkowym spotkaniu w Nowym Targu, gdzie JKH przegrał dopiero po rzutach karnych z Podhalem 6:7. Już po raz trzeci w tym sezonie regulaminowa godzina nie wystarczyła, by rozstrzygnąć losy meczu tych drużyn.

2017-02-04 20:10 Autor: df, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Niewiele zabrakło, by JKH wygrał kolejny mecz w lidze (wideo)
0

Jastrzębscy hokeiści kolejny raz udowodnili, że drzemie w nich potencjał. Tym razem przekonał się o tym Orlik Opole, który dopiero w trzeciej tercji zapewnił sobie zwycięstwo.

2017-01-26 21:40 Autor: df, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Jastrzębianie nie dali rady mistrzowi Polski
0

Pełny skład, jaki w końcu miał do dyspozycji trener Robert Kalaber nie wystarczył, by drugi raz w tym sezonie odprawić z kwitkiem zespół mistrza Polski. Comarch Cracovia skutecznie zrewanżowała się za ostatnią porażkę na Jastorze i tym razem wygrała 5:2. Jastrzębianie zagrają jeszcze jeden mecz w tym roku. W czwartek JKH zmierzy się na wyjeździe z Podhalem Nowy Targ.

2016-12-21 22:23 Autor: źródło: JKH GKS Jastrzębie
Wysoka porażka JKH w Opolu. Teraz pora podjąć lidera
0

Kolejną porażkę odnieśli hokeiści z naszego miasta w rozgrywkach Polskiej Hokej Ligii. Tym razem pogromców znaleźli w graczach PGE Orlika Opole. Po podziale ligi na dwie grupy JKH nie zdobył jeszcze żadnych punktów.

2016-12-07 19:08 Autor:
Minimalna porażka hokeistów w Bytomiu
0

Porażką 1:2 zakończył się wyjazdowy mecz jastrzębskich hokeistów w Bytomiu. Tamtejsza Polonia decydującą o końcowym wyniku bramkę zdobyła w 53. minucie.

2016-12-05 19:11 Autor:
TatrySki za mocny dla osłabionych brakiem kilku zawodników jastrzębian
0

Wysoką porażką bo aż 4:7 zakończyło się ostatnie spotkanie JKH GKS Jastrzębie we własnej hali. Pomimo ambitnej postawy miejscowych widać było brak 7. zawodników powołanych do reprezentacji młodzieżowej.

2016-12-03 11:38 Autor:
Tylko 2 gole w meczu JKH GKS Jastrzębie. Niesty dla Cracovii
0

Po raz kolejny w tym sezonie Comarch Cracovia nie miała łatwej przeprawy w starciu z JKH GKS Jastrzębie. Losy spotkania pod Wawelem rozstrzygnęły się dopiero w końcowej fazie, gdy w 55. minucie wynik na 2:0 dla Pasów ustalił Damian Kapica.

2016-11-28 19:49 Autor: mż, źródło: JKH GKS
Wygrana z Toruniem zapewnia szóstkę!
0

Nesta Mires Toruń musiała uznać wyższość jastrzębian podczas spotkania rozrywanego na Śląsku. Wynik 5:1 dla gospodarzy rozstrzygnął kwestię czy JKH GKS zagra w silniejszej grupie Polskiej Hokej Ligi.

2016-11-25 22:09 Autor:
Wystarczy wygrać. Decydujący mecz JKH GKS
0

Już w piątek, 25 listopada o godz. 18 JKH GKS Jastrzębie podejmie Nestę Mires Toruń w ostatniej kolejce przed podziałem na grupę silniejszą i słabszą.

2016-11-23 22:49 Autor:
Dwa zwycięstwa hokeistów JKH. Silniejsza grupa na wyciągnięcie ręki
0

W ostatnich dwóch spotkaniach jastrzębscy hokeiści odnieśli dwa ważne zwycięstwa. W piątek pokonali Polonię Bytom, a w niedzielę Orlika Opole.

2016-11-21 20:31 Autor: