Porażka

JKH GKS Jastrzębie zakończył rozgrywki w Ekstralidze
0

JKH GKS Jastrzębie zakończył rywalizację w hokejowej Ekstralidze na 6. miejscu. W fazie ćwierćfinałowej nasza drużyna uległa bardziej doświadczonemu zespołowi TatrySki Podhale Nowy Targ 1:4.

2017-03-02 13:35 Autor: df, źródło: JKH GKS Jastrzębie
PlusLiga: jastrzębianie wrócili z Bełchatowa z 1 punktem
0

Do rozstrzygnięcia meczu Jastrzębskiego Węgla z PGE Skrą Bełchatów znowu potrzebny był tie-break. Tym razem to Pomarańczowi musieli uznać wyższość swoich rywali.

2017-02-28 20:45 Autor: df, źródło: Jastrzębski Węgiel
Ćwierćfinał nierozstrzygnięty. JKH jedzie na Podhale
0

Hokeiści z Jastrzębia-Zdroju rozegrali kolejne dwa mecze w play-offach Ekstraligi. Tym razem wystąpili w roli gospodarzy. Po wynikach weekendowych spotkań stan rywalizacji to 3:1 dla TatrySki Podhale Nowy Targ.

2017-02-27 15:50 Autor: df, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Pomarańczowi
0

Pomarańczowi "urwali" punkt mistrzowi Polski

W meczu 21. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel zmierzył się na własnej hali z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Spotkanie rozstrzygnęło się dopiero w tie-break’u.

2017-02-11 14:05 Autor: df, źródło: Jastrzębski Węgiel
Hokej: mecz z Polonią przesądził o sytuacji w tabeli jastrzębian
0

W meczu 40. kolejki Polskiej Hokej Ligi drużyna JKH GKS Jastrzębie podjęła u siebie zespół TMH Tempish Polonię Bytom. Wynik niedzielnego spotkania oznacza, że w ćwierćfinale rywalem jastrzębian będzie ekipa TatrySki Podhale Nowy Targ.

2017-02-10 23:55 Autor: df, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Hokej: w Nowym Targu kibice zobaczyli festiwal bramek
0

Aż trzynaście bramek padło w piątkowym spotkaniu w Nowym Targu, gdzie JKH przegrał dopiero po rzutach karnych z Podhalem 6:7. Już po raz trzeci w tym sezonie regulaminowa godzina nie wystarczyła, by rozstrzygnąć losy meczu tych drużyn.

2017-02-04 20:10 Autor: df, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Niewiele zabrakło, by JKH wygrał kolejny mecz w lidze (wideo)
0

Jastrzębscy hokeiści kolejny raz udowodnili, że drzemie w nich potencjał. Tym razem przekonał się o tym Orlik Opole, który dopiero w trzeciej tercji zapewnił sobie zwycięstwo.

2017-01-26 21:40 Autor: df, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Jastrzębski Węgiel wrócił bez pucharu
0

Za nami rozgrywki Pucharu Polski. Zacięty mecz Jastrzębskiego Węgla z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle rozstrzygnął się w czterech setach.

2017-01-16 08:00 Autor: df, źródło: Jastrzębski Węgiel
JKH
0

JKH "urwał" tylko jedną tercję. Górą mistrz Polski

W 32. kolejce Polskiej Hokej Ligi jastrzębianie przegrali na wyjeździe z wicemistrzem Polski. Honorowe trafienie dla gości zdobył Patryk Pelaczyk.

2017-01-09 20:05 Autor: df, źródło: JKH GKS Jastrzębie
IV liga: trzecia porażka Granicy z rzędu
0

W spotkaniu 6. kolejki IV ligi Granica Ruptawa doznała trzeciej z rzędu porażki w obecnym sezonie. Po bardzo słabym meczu ruptawianie przegrali na wyjeździe z Drzewiarzem Jasienica 0:4.

2016-09-06 11:00 Autor: ps, źródło: mat. pras.