Przegrana GKS Jastrzębię

GKS Jastrzębie przegrywa w 1/32 PP z Wartą Poznań
0

W meczu 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski GKS Jastrzębie przegrywa przy Harcerskiej z Wartą Poznań 0:2 i żegna się z rozgrywkami.

2022-09-01 14:00 Autor: AM, GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie bez punktów z Puszczą
0

W meczu 20. kolejki Fortuny I Ligi GKS Jastrzębie przegrał na wyjeździe z Puszczą Niepołomice 2:0. Jastrzębianie mecz kończyli w dziewiątkę po czerwonych kartkach dla Macieja Spychały i Bartosza Jaroszka.

2018-11-26 09:43 Autor: szuM, źródło: GKS Jastrzębie
GKS traci pierwsze punkty na wyjeździe
0

W meczu 15. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie przegrał na wyjeździe z Łódzkim Klubem Sportowym 2:0. Bramki dla gospodarzy zdobyli Rafał Kujawa i z rzutu karnego Maksymilian Rozwandowicz.

2018-10-21 17:01 Autor: szuM, źródło: GKS Jastrzębie
Koniec passy GKS-u Jastrzębie
0

W meczu 10. Kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie przegrał przy Harcerskiej z Garbarnią Kraków 1:2. Jedynego gola dla GKS-u strzelił w 90. minucie spotkania Krzysztof Gancarczyk.

2018-09-17 08:40 Autor: szuM, źródło: gksjastrzebie.com
GKS Jastrzębie nadal bez zwycięstwa
0

W meczu 3. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie przegrał z Puszczą Niepołomice 0:2 i na pierwsze ligowe zwycięstwo musi czekać przynajmniej do najbliższej soboty.

2018-08-04 21:10 Autor: szuM, źródło: gksjastrzebie.com
GKS traci przewagę punktową
0

W meczu 31. kolejki II ligi GKS Jastrzębie przegrał w Katowicach z Rozwojem 1:3. Jedynego gola dla przyjezdnych zdobył w 57. minucie Wojciech Caniboł.

2018-05-14 17:31 Autor: szuM, źródło: gksjastrzebie.com
Peleton nieznacznie przybliżył się do GKS-u
0

GKS Jastrzębie przegrał w wyjazdowym spotkaniu z Garbarnią Kraków 3:1. Oznacza to, że drużyny Warty, ŁKS-u i Radomiaka podtrzymały nadzieje na 1. miejsce.

2018-05-06 14:47 Autor: szuM, źródło: gksjastrzebie.com
Radomiak lepszy od GKS-u
0

GKS-owi Jastrzębie nie udało się wygrać w starciu z Radomiakiem Radom. W meczu 28. kolejki II ligi goście wygrali 2:1 i trzy punkty jadą do Radomia.

2018-04-29 11:19 Autor: szuM, źródło: gksjastrzebie.com