Puchar Polski

JKH GKS Jastrzębie w finale Pucharu Polski!
0

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie po raz czwarty w dziejach zagrają w finale Pucharu Polski! Nasz zespół awansował do pojedynku o główne trofeum za sprawą pokonania w niedzielnym półfinale turnieju, a zarazem swoim ostatnim meczu w 2020 roku Energi Toruń 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) po golach Martina Kasperlika, Eriksa Sevcenko i Kamila Wałęgi. O tym, czy podopieczni Roberta Kalabera po raz drugi obronią tytuł przekonamy się w lutym.

2020-12-28 11:23 Autor: mk, źródło: JKH
Z kim zmierzy się GKS Jastrzębie w Pucharze Polski?
0

W siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie par I rundy Totolotek Pucharu Polski.

2020-07-31 09:00 Autor: AB
Jastrzębski Węgiel pożegnał się z Pucharem Polski
0

W ćwierćfinale Pucharu Polski Jastrzębski Węgiel uległ 2:3 Treflowi Gdańsk i to nasi rywale awansowali do turnieju finałowego tych rozgrywek.

2020-01-16 09:12 Autor: JP, źródło: JW
Puchar Polski jest już na Jastorze
0

Po zdobyciu po raz trzeci Pucharu Polski hokeiści JKH GKS Jastrzębie niemal natychmiast wyruszyli w drogę na Jastor, aby tradycyjnie już świętować wywalczenie tego trofeum wraz z kibicami. "To są właśnie te wspaniałe chwile, dla których człowiek gra w hokeja" - mówi bramkach JKH Ondrej Raszka.

2019-12-29 16:29 Autor: JP, źródło: JKH
52,5 tys. zł nagrody dla zawodników JKH
0

Zawodnicy i trenerzy Jastrzębskiego Klubu Hokejowego GKS Jastrzębie otrzymają od miasta nagrody w łącznej wysokości 52,5 tys. zł za zdobycie w 2018 roku Pucharu Polski.

2019-11-12 12:21 Autor: AM, źródło Oficjalna strona miasta Jastrzębie-Zdrój
GKS kończy przygodę z Pucharem Polski
0

Dla GKS-u Jastrzębie przygoda z Pucharem Polski w sezonie 2019/2020 kończy się na 1/16 finału. Pogromcą jastrzębian okazała się Miedź Legnica, która wygrała po dogrywce 1:0. Jedynego gola zdobył w 18. minucie dogrywki Dawid Kort.

2019-10-30 10:59 Autor: źródło: GKS Jastrzębie
Jastrzębski Węgiel na podium Pucharu Polski
0

Siatkarze z Jastrzębia walczyli wczoraj jak lwy. Niestety w wielkim finale Pucharu Polski ZAKSA wygrała z Pomarańczowymi 3:1 i sięgnęła po trofeum.

2019-01-28 09:45 Autor: ap, jastrzebskiwegiel.pl
Jastrzębski Węgiel w półfinale Pucharu Polski
0

Dzięki zwycięstwu z BBTS Bielsko-Biała, siatkarze Jastrzębskiego Węgla awansowali do grona czterech najlepszych ekip w rozgrywkach pucharowych. W półfinale przeciwnikiem Pomarańczowych będzie ONICO Warszawa.

2019-01-24 15:25 Autor: ap, jastrzebskiwegiel.pl
Hokeiści z Jastrzębia zdobyli Puchar Polski!
0

Puchar Polski jedzie na Jastor! Na tafli tyskiego Stadionu Zimowego, zawodnicy JKH GKS Jastrzębie powtórzyli sukces sprzed 6 lat. W finale pokonali drużynę TatrySki Podhale Nowy Targ.

2018-12-29 09:00 Autor: ap