Puchar Polski

0

Jastrzębski Węgiel wygrywa ze Skrą Bełchatów

Jastrzębscy siatkarze kontynuują serię zwycięstw. Tym razem pokonali na wyjeździe w spotkaniu 1/4 Pucharu Polski bełchatowską Skrę 3:2.

2012-12-29 00:00 Autor: gs
archiwum
0

JKH GKS z Pucharem Polski!!!

Hokeiści JKH GKS dokanali historycznego wyczynu i po zaciętym spotkaniu wygrali w finale Pucharu Polski z Ciarko Sanok.

2012-12-29 00:00 Autor: mm
archiwum
0

JKH GKS w finale Pucharu Polski

Potężny strzał Adriana Labrygi tuż przed końcem dogrywki dał JKH GKS Jastrzębie upragniony awans do finału Pucharu Polski.

2012-12-29 00:00 Autor: jkh.pl
0

Jastrzębski Węgiel wygrywa w Pucharze Polski

Po zaciętym, pięciosetowym spotkaniu siatkarze Jastrzębskiego Węgla pokonali przed własną publicznością AZS Częstochowa. W ćwierćfinale Pucharu Polski rywalem "pomarańczowych" będzie Skra Bełchatów.

2012-12-19 00:00 Autor: gs
0

Pływacki Finał Pucharu Polski w weekend w Jastrzębiu

24 i 25 listopada na basenie Laguna przy ulicy Warszawskiej toczona będzie rywalizacja w Finale Klubowego Pucharu Polski w pływaniu w płetwach. Honorowy patronat nad zawodami objęli Marszałek i Wojewoda Śląski oraz oraz Prezydent miasta Jastrzębie. Organizator, Klub Sportowy Nautilus Jastrzębie, zaprasza wszystkich do kibicowania.

2012-11-21 00:00 Autor: gs, źródło: mat. pras.
archiwum
0

JKH GKS w półfinale Pucharu Polski

Po drugiej wygranej z Zagłębiem Sosnowiec hokeiści JKH pewnie awansowali do kolejnej rundy Pucharu Polski.

2012-11-19 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
0

Gran bramek w Sosnowcu. Pierwsza pucharowa wygrana JKH

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali w Sosnowcu Zagłębie 7:4 w pierwszym ćwierćfinałowym spotkaniu Pucharu Polski.

2012-11-17 00:00 Autor: mm
25 medali Nautilusa w Toruniu
0

Nautilus Jastrzębie zajął drugie miejsce w III rundzie Pucharu Polski w pływaniu w płetwach, która w miniony weekend została rozegrana w Toruniu.

2012-10-25 00:00 Autor: gs, źródło: mat. pras.
0

JKH GKS: Sosnowiec zdobyty po raz kolejny

Bez większych problemów hokeiści JKH GKS pokonali gospodarzy z Sosnowca 6:1. Jastrzębianie wciąż plasują się na trzeciej pozycji w tabeli mając tyle samo punktów co tyski GKS.

2012-10-20 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
0

W derbach Jastrzębia GKS lepszy od Granicy

120 minut potrzebowali piłkarze GKS-u Jastrzębie, aby pokonać Granicę Ruptawa. W spotkaniu II rundy okręgowego Pucharu Polski Granica przegrała na własnym boisku po dogrywce 1:3.

2012-08-29 00:00 Autor: gs