Rafał Dziadek

0

GKS remisuje z Naprzodem Rydułtowy

GKS 1962 Jastrzębie w spotkaniu 27. kolejki drugiej grupy śląskiej IV ligi zremisował na własnym boisku z Naprzodem Rydułtowy 1:1. Bramkę dla jastrzębian strzelił w 53. minucie Kamil Duda, a 17 minut później wyrównał Patryk Organista.

2012-05-26 00:00 Autor: gs
0

Emocje w Bielsku. Pierwsza porażka GKS-u

GKS 1962 Jastrzębie odniósł pierwszą porażkę w rundzie wiosennej. W bardzo ważnym dla układu ligowej tabeli spotkaniu, podopieczni Grzegorza Łukasika przegrali na wyjeździe z Rekordem Bielsko-Biała 3:4. Katem jastrzębian okazał się Bartosz Woźniak, który ponowie jak w rundzie jesiennej ustrzelił w meczu z GKS-em hat-tricka.

2012-05-19 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
0

Kolejne zwycięstwo GKS-u Jastrzębie

Ósme zwycięstwo w rundzie wiosennej zanotowali piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie, którzy pokonali na własnym boisku Gwarka Ornontowice 4:0.

2012-05-12 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
Piłkarze GKS-u Jastrzębie wciąż są w tym roku niepokonani
0

Niepokonani również w Pucharze. Piłkarze GKS-u lepsi od Przyszłości Rogów

Piłkarze GKS-u Jastrzębie awansowali do ćwierćfinału Pucharu Polski na szczeblu województwa śląskiego. GKS wygrał na własnym boisku z trzecioligową Przyszłość Rogów 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył z rzutu wolnego Marek Sobik.

2012-04-24 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
1

GKS zaprezentował się w Galerii

Wczoraj w Galerii Jastrzębie odbyła się impreza pod hasłem "Poznaj smaki Gieksy". Jej głównym wydarzeniem była prezentacja składu GKS-u 1962 Jastrzębie na rundę wiosenną obecnego sezonu.

2012-03-03 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
GKS Jastrzębie przegrywa sparing ze Skałką Żabnica
0

Kolejnej sparingowej porażki doznali piłkarze Grzegorza Łukasika. Tym razem lepsza okazała się trzecioligowana Skałka Żabinca zwyciężając 3:2.

2012-02-19 00:00 Autor: gs