Remis

Remis w meczu GKS-u Jastrzębie ze Stomilem
0

Mecz X kolejki 2 ligi pomiędzy GKS-em Jastrzębie, a Stomilem Olsztyn zakończył się remisem 1:1. Gola dla GKS-u zdobył Daniel Stanclik.

2022-09-12 11:00 Autor: AM, GKS Jastrzębie
GKS żegna się z I Ligą. Remis na zakończenie
0

W ostatnim meczu sezonu GKS Jastrzębie zremisował 1:1 ze Skrą Częstochowa. Jastrzębianie zajęli ostatnie miejsce w lidze. Pożegnanie z rozgrywkami I Ligi nie było jednak najgorsze. Dwa ostatnie mecze to zwycięstwo i remis.

2022-05-22 20:07 Autor: KB
GKS kolejny raz remisuje mecz. Punktami dzieli się z Wartą Poznań
0

Trzeci remis zanotowali zawodnicy GKS-u Jastrzębie na meczu wyjazdowym w Grodzisku Wielkopolskim. Tym razem podziałem punktów zakończyło się spotkanie z liderem tabeli, Wartą Poznań. Bramkę dla GKS-u zdobył w szóstej minucie doliczonego czasu gry Adam Wolniewicz z rzutu karnego.

2019-08-26 13:28 Autor: WJ, GKS
II liga: Pechowy remis GKS-u w meczu na szczycie tabeli
0

W meczu 11. Kolejki II ligi GKS 1962 Jastrzębie zremisował z Radomiakiem Radom 1:1. Bramkę dla GKS-u zdobył Kamil Jadach, a wyrównał w doliczonym czasie gry z rzutu karnego Leandro.

2017-10-02 09:10 Autor: PS, źródło: gksjastrzebie.com
GKS 1962 Jastrzębie podzielił się punktami z Wisłą Puławy
0

W meczu 10. kolejki II ligi GKS zremisował przy Harcerskiej z Wisłą Puławy 1:1. Bramkę dla zespołu Jarosława Skrobacza zdobył w 8. minucie Krzysztof Gancarczyk.

2017-09-25 08:53 Autor: PS, źródło: gksjastrzebie.com
III liga: Pniówek Pawłowice po remisie ze lezą Wrocław dopisuje do swojego dorobku kolejny punkt
1

Kolejny punkt na swoim koncie mają zawodnicy Jana Wosia. W niedzielne popołudnie piłkarze Pniówka zremisowali 3:3 z drużyną Ślęzy Wrocław.

2017-08-21 21:07 Autor: PS
II liga: GKS Jastrzębie remisuje z Błękitnymi Stargard
0

Drugi mecz przed własną publicznością mają za sobą piłkarze Jarosława Skrobacza. Zawodnicy GKS-u w minioną sobotę bezbramkowo zremisowali z Błętkitnymi Stargard. W meczu nie brakowało jednak wielu emocji. Zapraszamy do zapoznania się z relacją.

2017-08-14 09:21 Autor: PS, źródło: gksjastrzebie.com
Piłkarski weekend w Jastrzębiu-Zdroju: klasa A
0

29 kolejka rybnickiej A-klasy okazała się szczęśliwa dla zespołu Zrywu Bzie, który urwał punkty Czerwionce Leszczyny remisując 1:1 na własnym boisku.

2017-05-29 15:01 Autor: PS
III liga: GKS 1962 podzielił się punktami z Olimpią
0

W miniony weekend piłkarze GKS-u 1962 zremisowali mecz ligowy przeciwko drużynie Olimpii Kowary.

2016-08-15 09:40 Autor: ps, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
Zryw Bzie zremisował z wiceliderem w ostatnim meczu sezonu
0

Zryw Bzie remisuje z wiceliderem w ostatnim meczu sezonu. Prezentujemy tabelę A klasy

Występujący w rybnickiej A klasie Zryw Bzie zremisował w ostatnim meczu sezonu 2015/2016 z wiceliderem.

2016-06-21 08:30 Autor: ps, źródło: materiały prasowe