Richard Kral

0

Pierwsza porażka w finale PLH

Wczoraj drużyna JKH GKS Jastrzębie zmierzyła się na własnym lodowisku z Comarch Cracovią. Niestety jastrzębscy hokeiści w pierwszym finałowym pojedynku przegrali 2:3.

2013-03-18 00:00 Autor: mw
0

Richard Kral zostaje w Jastrzębiu

Richard Kral przedłużył o rok kontrakt z JKH GKS Jastrzębie – to dobra wiadomość dla kibiców i klubu.

2013-02-27 00:00 Autor: pww; źródło: jkh.pl
0

JKH: Unia Oświęcim pokonana w karnych

Rzuty karne zdecydowały o zwycięstwie jastrzębskiej drużyny we wczorajszym spotkaniu z Unią Oświęcim.

2013-02-16 00:00 Autor: mw
0

Hokeiści wywalczyli drugie miejsce w tabeli

Podczas wczorajszego meczu jastrzębscy hokeiści kolejny raz pokazali na co ich stać i strzelili aż siedem bramek Cracovii.

2013-02-02 00:00 Autor: mw
0

Jastrzębscy hokeiści wygrywają w dogrywce

Kolejny raz z rzędu na jastrzębskim lodowisko zabrakło planowego czasu gry, by wyłonić zwycięzcę. Tym razem hokeiści JKH GKS Jastrzębie wygrali z Unią Oświęcim w dogrywce. Decydującego gola strzelił Maciej Urbanowicz.

2013-01-14 00:00 Autor: pww
archiwum
0

JKH GKS w finale Pucharu Polski

Potężny strzał Adriana Labrygi tuż przed końcem dogrywki dał JKH GKS Jastrzębie upragniony awans do finału Pucharu Polski.

2012-12-29 00:00 Autor: jkh.pl
archiwum
0

JKH GKS: Koszmar drugich odsłon

Osłabieni kolejną kontuzją jastrzębianie nie dali rady Cracovii. Fatalna druga tercja w wykonaniu naszego zespołu zadecydowała o porażce pod Wawelem.

2012-12-05 00:00 Autor: jkh.pl
archiwum
0

JKH GKS: Solidne lanie od Mistrza Polski

Fatalnie w niedzielny wieczór zaprezentowali się przed własną publicznością hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Po słabym spotkaniu ulegli sanoczanom aż 8:2.

2012-12-03 00:00 Autor: mm
0

JKH GKS: Kolejny pogrom Zagłębia

Po raz kolejny bez większych problemów JKH GKS pokonał w tym sezonie Zagłębie Sosnowiec. Hokeiści uczcili tym samym 250. występ jastrzębskiego klubu w rozgrywkach polskiej ekstraklasy.

2012-11-28 00:00 Autor: mm
archiwum
0

Tyski kompleks przełamany. Trzy punkty dla JKH

Po raz pierwszy w tym sezonie udało się naszym hokeistom pokonać drużynę z Tychów. Wygrana cieszy podwójnie gdyż została osiągnięta na terenie rywala.

2012-11-26 00:00 Autor: mm