Richard Kral

archiwum
0

JKH GKS: Ważne zwycięstwo z Unią. Setny punkt Krala

Ważne zwycięstwo odnieśli hokeiści JKH GKS Jastrzębie we wczorajszym spotkaniu z Unią Oświęcim. Był to także szczególny mecz dla Richarda Krala, który zdobył swój setny punkt w PLH.

2011-11-05 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

Męczarnie w meczu z Toruniem

Przed spotkaniem nikt się nie spodziewał, że przyjezdni z Torunia będą w stanie nawiązać walkę z jastrzębianami. Dopiero po dogrywce GKS wygrał 3:2, lecz jest to już kolejny stracony punkt w ligowej tabeli.

2011-10-31 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
0

Udany rewanż z Sanokiem

Pierwszy raz w tym sezonie drużynie JKH GKS udało się pokonać KH Sanok. Dzięki determinacji i walce do końca jastrzębianie odrobili straty i wygrali mecz 4:3.

2011-10-24 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
JKH GKS wskakuje na fotel lidera
0

Dzięki kolejnemu zwycięstwu hokeiści GKS Jastrzębie awansowali w tabeli i po raz pierwszy w tym sezonie zasiadają na fotelu lidera. Stało się tak między innymi dzięki wyjazdowej wygranej z drużyną Zagłębia Sosnowiec.

2011-09-28 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
JKH GKS Jastrzębie wygrywa z Mistrzem Polski
0

Nie lada emocji dostarczyli nam wczoraj hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Po zaciętym spotkaniu i emocjonującej końcówce gospodarze wygrali z panującym Mistrzem Polski, ComArch Cracovią. Ta wygrana dała JKH GKS drugą pozycję w tabeli.

2011-09-26 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
JKH GKS Jastrzębie: zwycięstwo i awans w tabeli
0

Swoje trzecie spotkanie z rzędu wygrali jastrzębscy hokeiści. Tym razem, po zaciętym meczu, pokonali Aksam Unie Oświęcim i awansowali na trzecie miejsce w tabeli PLH. Był to już trzeci mecz z Unią w tym sezonie. Wcześniej oba zespoły spotkały się w ramach Pucharu Polski. W obu spotkaniach górą byli gospodarze.

2011-09-21 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
JKH GKS Jastrzębie: pewne zwycięstwo z beniaminkiem
0

Drugie zwycięstwo w tym sezonie odnieśli hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Czwarty zespół PLH pewnie pokonał beniaminka z Torunia 6:1.

2011-09-19 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
JKH GKS Jastrzębie: zabójcza końcówka daje 3 punkty
0

Jastrzębscy hokeiści odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie. Dzięki świetnej trzeciej tercji pokonali MMKS Podhale Nowy Targ 6:4.

2011-09-17 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
0

JKH GKS Jastrzębie: porażka na początek

Nie takiej inauguracji sezonu hokejowego spodziewali się jastrzębscy kibice. Po bramce Martina Vozdecky'ego w 53 minucie to sanoczanie cieszyli się z pierwszych trzech punktów w tabeli.

2011-09-14 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
JKH GKS Jastrzębie: udany rewanż z Unią
0

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie udanie zrewanżowali się w Pucharze Polski Unii Oświęcim za porażkę doznaną w Oświęcimiu. Jastrzębianie wygrali na Jastorze 4:1.

2011-09-12 00:00 Autor: Redakcja, źródło: jkh.pl